Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van értelme vidékiként felmenn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme vidékiként felmenni Budapestre rapid randira?

Figyelt kérdés
Vidéki alatt azt értem, hogy Budapesttől 50 km-re lakom. Nem értem, miért nincsenek vidéken is ilyen rendezvények amúgy.

2016. szept. 28. 05:20
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

No vagyok, es nem erdekel a Lexus (vagy hogy irjak). Viszont pont arra gondoltam, h nem eri meg, mert mindig csak az van, h elobb-utobb helybelit keresnek es ez ugy nez ki, h azota sem valtozott. :(

Persze idovel felkoltoznek Bp-re, de amig nincs kiert, addig minek? De latom amig nem vagyok helyi, addig ez gaz lesz.

2016. szept. 28. 16:06
 12/13 A kérdező kommentje:

Itt néztem, hogy a közelben van-e valahol, de legközelebb csak Pesten van sajnos. Gondolom Győrben, Pécsett, Debrecenben és hasonló helyeken vannak. Én kisvárosban lakom, elég halott amúgy, nem igazán lehet ismerkedni.

Most ugyan ismerkedem valakivel két és fél hónapja, de... És ezt a srácot is nehezen vadásztam le, mert alig van olyan pali, aki komolyat szeretne. (Még mielőtt az itteni pasik rám förmednének, nem rajtam múlik a dolog, és teljesen átlagos, szemüveges, kb. 166-168 centis srácról van szó, aki nem is kimondottan jóképű, kisportolt pedig egyáltalán nem. Jah, és nincs Lexusa v. milye).

2016. szept. 28. 17:17
 13/13 anonim ***** válasza:
Ja, ha lány vagy, akkor érdemes.
2016. szept. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!