Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan adjam tudtára, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam tudtára, hogy találkozni akarok vele?

Figyelt kérdés
EL szeretném vinni a lányt vhová,de nem tudom,hogyan adjam tudtára.ő 24L én 18F.Ötletek?
2010. ápr. 23. 17:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hívd el?
2010. ápr. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
kéne valami közös pont, és ha van kérdezd meg tőle van e kedve eljönni veled moziba, vagy bármit csinálni. kevés az infó, így nehéz ötletet adni.
2010. ápr. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Beviz Elek ***** válasza:

18 éves vagy és ez nem megy??


Mindenféleképpen teló. Én úgy szoktam hogy: Szia ... ! Ráérsz? Ha gondolod találkozhatnánk. ... Oké, akkor fél óra múlva nálatok! ... Oks! Szia!


Vagy egyszerűen menj át hozzá és hívd el valamerre. Ez azért nem jó, mert jó esetben 1 óra mire elkészül, de lehet, hogy nincs is otthon.


Fölöslegesen tudod ki sétál vagy fogyasztja a benzint :D


20/f

2010. ápr. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

persze persze:D kocsival nem lenne gáz,ezért a lányért elfüstölnék pár litert:D


am. mozira gondoltam vagy vmilyen sétára,barátság van köztünk,de nem tudom,hogy dobjam fel neki a mozit,mert elég érdekesen jönne ki,hogy csak úgy felhívnám: "Szia!Eljössz velem moziba?"

2010. ápr. 23. 18:02
 5/16 anonim ***** válasza:
Egyszerűen hívd el és kész, biztosan elmegy veled :)
2010. ápr. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Beviz Elek ***** válasza:

17:42 vagyok


Hát figyelj... Ami fontos! Nem baj, ha a csajszinak hamar leesik, hogy mi a célod. Tudod, beskatulyáz havernak/barátnak és utána nincs visszaút. Max ez a tali, majd utána úgy indítasz, hogy: Szia, eljönnél velem RANDIZNI?


Max 2-3 randi és meg kell próbálni az első csókot, addigra azért úgyis kitalálja, hogy mit akar. (De lehet, az első sima talinál nekedesne... Ki tudja... :D)


Szóval ha már az első találkozásnál megsejti, hogy mi a célod, nem feltétlenül baj.


Szerintem...


:)

2010. ápr. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,de mégis hogyan álljak elő azzal a bizonyos kérdéssel.... (mármint amivel el tudom hívni és felkeltem vele az érdeklődését)
2010. ápr. 23. 18:18
 8/16 Beviz Elek ***** válasza:

Próbálj meg nem görcsölni és a lehető legegyszerűbben meg tudod oldani. Szia! Eljönnél velem moziba?


Esetleg, ha szerinted bejösz neki, de ő sem mer lépni, akkor:


-... , mert szeretnélek jobban megismerni mivel nagyon bejösz nekem.


Ha érdekled, akkor úgyis elmegy. Ha nem érdekled, max elmegy egy potyafilmre... :D


Amit fontos tudni: Nincs 100%-os szöveg. sok féle csaj van... Ugyanannak a csajnak is percről percre változik a hangulata. Nem lehet olyat mondani, ami mindig beválik.

2010. ápr. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
de ezzel a szöveggel,egyből úgy jönne ki,mintha randira hívnám,és ha csak egy barátként néz rám,nem fogom elijeszteni ezzel a dumával?
2010. ápr. 23. 19:26
 10/16 anonim ***** válasza:

akkor próbáld valahogy haveri hangnemben feltenni a kérdést... pl "hallottam h játsszák az XY filmet... jó lenne kimozdulni valahová, de minden haver otthon bámulja a tv-t, nincs kedved eljönni velem?" :D

én valami ilyesmire gondoltam :)

2010. ápr. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!