Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet valódi feromon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet valódi feromon parfümöt kapni?

Figyelt kérdés
Sok helyen láttam a neten hirdetéseket de melyik lehet az a márka/forgalmazó ahol ténylegesen jó minőségű feromon tartalmú parfümöt lehet kapni.
2010. ápr. 22. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Én ilyenben nem bíznék, szerintem nagy kamu az egész. Nehogy már azt mondja valaki nekem, hogy ha mondjuk egy kukás befújja magát feromonnal, akkor ostromolják majd a nők! Honnan veszed, hogy ha magadra fújod ezt az izét, akkor majd tapadnak rád a csajok? Még ha így is van, és sikerül felszedned valakit... aztán már nem fújod be magad, mert minek, a csaj úgyis már megvan - ő persze azzal a lendülettel lép is le, mert az illatba volt szerelmes, nem beléd. Én a természetes utat választanám, cheat-tel a játékokban sem jössz ki jól.


Ha meg mindenáron ez kell: www.csajozasitanacsok.hu, asszem innen lehet rendelni...

2010. ápr. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha edzés után nem fürdesz le, pont olyan szagod lesz
2010. ápr. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
78%
Ez pusztán pszichológia, nem azért fognak rámászni a csajok mert most FEROMON van a parfümjében, hanem mert elhiszi hogy ez használ, ha valaki ilyesmit keres akkor annak a személynek nem sok önbizalma lehet(nem bántásnak szánom) viszont ha elhiszi hogy ettől majd tapadnak rá a csajok akkor feloldódnak agátlásai, és lehet hogy tényleg összejön, szóval rendelj csak...ártani nem árthat:)
2010. ápr. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen, teljesen igaza van az előttem válaszolónak, nem is lehet nála jobbat írni:)
2010. ápr. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha elhinném hogy nekem valami használ is akkor azt hiszem nem keresnék ilyen "segítséget". Egyszerűen már unom ha elmegyek valahova és ha nagy nehezen kezdeményezni is tudok akkor 100 hogy valami rossz dumával leráznak, onnan meg lőhetem az egész estémet mert legszívesebben ott süllyednék el ahol vagyok.
2010. ápr. 25. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!