Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik boltban és hol lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik boltban és hol lehet kapni feromon parfümöt? és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
és, ha már te is megvetted és már kipróbáltad neked hogy vált be?
2010. ápr. 25. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Sokba, és semmit nem ér. Persze biztos van többféle márka, de láttam olyan kísérletet, ahol csajokon tesztelték, és a ferromonos parfümöt leiskolázta az old spice... :P
2010. ápr. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
a hugyban is van feromon...mégsem segít ha lehugyozod magadat.
2010. ápr. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem mellesleg ezeket a parfümöket állati feromonból (lóhugy) készítik.
2010. ápr. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én egyszer még 3 éve Interneten rendeltem feromonos parfümöt. Majdnem 9000 Ft volt. De igazából semmilyen változást nem vettem észre. Azelőtt is tetszettem a fiúknak és a használata közben is ugyanúgy. Tehát nekem nem érte meg ezt a sok pénzt.

20/L

2010. ápr. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Neten tudsz rendelni, vagy szexshopba lehet venni.
2010. máj. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én rendeltem a netről, 5000ft volt házhozszállítással. És a csajoknál teljesen aratott, volt olyan akit kirázott tőle a hideg, szóval csak ajánlani tudom. Az illat hamarabb elillan mintha pl egy 20 ezreset vennél de megéri szerintem. efem.hu én innen rendeltem
2010. máj. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha olyan parfümöt lehetne kapni elérhető áron, amit a Parfüm c. filmben készítgetett a csávó, akkor megérné...

Amúgy lehet is kapni, mert ma már azért fejlett annyira a tudomány, hogy gyilkolászás nélkül ki tudják vonni ezeket a feromonokat, de ezek több 100 ezer forintba kerülnek. Nem is tudom, hogy legálisan lehet e venni.

2010. máj. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!