Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen színű illetve fazonú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen színű illetve fazonú ruhától lesz optikailag nagyobb a mellem és a popsim?

Figyelt kérdés
Szinte teljesen deszka vagyok,alig van mellem,mert vékony vagyok,és ez öröklött.viszont hiába ilyen az alkatom,én hízni szeretnék,lécci ajánljatok egy tuti hízókúrát!És a popsimra is szeretnék hízni,arra is kellenének tippek:)
2008. okt. 1. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Akkor hordj világos ruhákat. A vízszintes csíkozás is optikailag szélesít. És valahol olvastam, hogy a V kivágású fölsőkben a mellek is nagyobbnak tűnnek. Hordj nagyon színes ruhákat, de azért ízlésesen! És hanyagold a feketét.
2008. okt. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát én meg a popsimról szeretnék fogyni :-) Ha sokat eszel nehéz kajákat, meg zabálod az édességet, megindul a hízás szerintem, hát én körülbelül ennyit csináltam, azon kívül h utáltam mozogni, addig ameddig be nem fejeztem ezt a rossz életmódot. Bár az is benne van a pakliban hogy te ilyen alkat vagy és az istenért sem tudsz hízni. A melleket push up-os, szivacsos vastag melltartókkal lehet nagyobbítani, csak amellé meg ne vegyél fel kivágott felsőt mert meglátszik h "nem a te melled", a világos ruhákban pedig tényleg nagyobbnak látszunk :-)
2008. okt. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha tényleg nem vagy hízós tipus, akkor a sok csoki, és nehéz kaja sem segít:S sajnos, én is inkább hízni akarok, de nem görcsösen, egész nap csak csokit eszek, meg fehér kenyeret(kicsi túlzásokkal) és mégis eléggé sokan azt mondják hogy anorexiásnak tűnök:S és én azt mondom örülj neki, hogy vékony vagy, és legalább a melled sem fog lógni:)
2008. okt. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

velem ugyanez a helyzet, vékony vagyok és még magas is. sajnos télleg igaz, hogy ha ilyen az alkatod akkor hiába eszel nem fogsz hizni.szerintem az egyetlen dolog ami segit az az edzés. nekem legjobban a kondi jött be személyi edzövel, de az elég drága... szerintem ha van elég kitartásod akkor keress rá neten erősitö gyakorlatokra és kezdd el hetente 2x csinálni, nekem ez bejött, bocsi, hogy nem irtam hosszu ékezeteket:)

a v kivágású fölsö meg télleg jó egy melltartóval párositva ami összenyoma a melleidet:)(women'secret:D)

2008. okt. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!