Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fesztivál - Csajozás. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fesztivál - Csajozás. Hogyan is zajlik?

Figyelt kérdés

Helló!


Most megyek egy koncertre és szeretnék összejönni egy lánnyal. Hogy zajlik egy ilyesmi? Táncolunk, megiszunk valamit és...? 4-6 órán át keresztül zajlik ez a rendezvény. Ennyi idő rengeteg elsőre. Hogy legyen? Megszólítom majd egy idő után elválunk? Hogy szokott az ilyesmi zajlani? Amikor elválunk elkérjem a számát? Vagy hogy?


Köszi?

20F


2010. ápr. 21. 16:10
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Azért nem msn-ezek, mert elegem lett belőle, hogy ha "nem vagyok gépnél", akkor sem bírják felfognia z emberek, hogy nem vagyok ott..:D Egyébként fészbúkmán se vagyok, nem élek én farmville-en meg ilyenek, mint néhányan.......:D Csak ott a legegyszerűbb egyszerre beszélni sok ismerőssel(aki mondjuk nem barát, csak ismi):) Amúgy nem, nem sietek á...:D Alig 8 órája keltem :D
2010. máj. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
fenn van a kérdés, 8 órája? én meg 6tól dolgozatot gépelek... Te kis... :D
2010. máj. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
mmint fenn van a kérdés. Még csak 8 órája keltél? kicsit félreérthető lett.
2010. máj. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Há! De én előző héten napi 4 órát aludva tanultam vizsgákra :D Megérdemeltem egy 14 órányi alvást :D Egyébként tanulok én is közben, van még mit :D Csak néha kikapcsolódásképp kiosztom a konzerv cipős kérdéseket, meg ilyesmi :D
2010. máj. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Nekem is húzós volt a hét, a saját szakdogámmal még sehogy sem álltam, erre szól haverom, hogy jön át Debrecenből, hogy segítsek már neki, mert kedd reggel 9 előtt öt perccel le kell adnia(mindez hétfő este 9 kor, pont nem akartam szak dolgozni, ingyenes Paso koncert volt, de mondom oké) hajnali fél hatig csináltuk aztán egy óra alvás, és tovább. legközelebb szerda hajnali 3kor látott párnát a buksim:D


A srácnak: ne légy félős, vigyél neki valami piát, ha ismered, ha nem, akkor is, ilyen szöveggel: az egyik haveromnak hoztam, de nem találom, nem kéred? Egy fesztiválos csaj sem utasítaná vissza. sztem.

2010. máj. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
és ép a multkor olvastam egy vans vagy convers kérdést, pff
2010. máj. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Akkor legalább a haverod jól járt:):D egyébként a legjobb másnaposan vizsgázni!!:D áhh...arról a kérdésről lemaradtam. a francba :(:D
2010. máj. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdezőnek: [link]


sajnálhatod, sok érdekes válasz született, de ha nagyon érdekel, akkor keress rá.

ez pedig neked:D mert már tényleg hülyének néznek:D

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__86045..

2010. máj. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!