Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fesztivál - Csajozás. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fesztivál - Csajozás. Hogyan is zajlik?

Figyelt kérdés

Helló!


Most megyek egy koncertre és szeretnék összejönni egy lánnyal. Hogy zajlik egy ilyesmi? Táncolunk, megiszunk valamit és...? 4-6 órán át keresztül zajlik ez a rendezvény. Ennyi idő rengeteg elsőre. Hogy legyen? Megszólítom majd egy idő után elválunk? Hogy szokott az ilyesmi zajlani? Amikor elválunk elkérjem a számát? Vagy hogy?


Köszi?

20F


2010. ápr. 21. 16:10
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
és a 21 02-es hát azon majd besz*rtam:D
2010. máj. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Gyere inkább open air-re hétvégén :D hegyalján még azt sem tudom mi lesz, de meglesem...:D
2010. máj. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mi lesz hétvégén, de egy biztos, Hegyalja. Sajnos most csak a távolba tudok tervezni, mert a közeljövőben záróvizsgáim lesznek, és azokra kell készülnöm::S


De még kiderül. am hány éves vagy?

2010. máj. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
21:)
2010. máj. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Hát igen amúgy nekem is vizsgaidőszak van, de szerencsére első héten meg suli utolsó hetén letudtam a nehezét, így hétvégén lehet fesztiválozni :DD
2010. máj. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Mázlista... Szerdán szakdolgozatvédésem van:S meg gyakorlati vizsgáim péntekig. Ha nem leszek kifacsarva, még el is nézek open air-re, de kicsi az esély. Különben is, ha találkoznánk, se tudnánk, hogy találkoztunk, vagy mi. :D Milyen magas vagy "nem vagyok alacsony kislány"



Megjegyzés: Köszi? miért a kérdőjel?:O

2010. máj. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Sok sikert a védéshez:) Amúgy 176 vagyok, szóval bakancsostul 180 körül...:D Ezért meglepő, hogy előre szoktak engedni :D


Egyébként, hogy a kérdezőnek is adjak értelmes választ: ha úgy látod, hogy a lány szívesen veszi a közeledésed, nyugodtan kérd el a számát , ha tetszel neki úgyis megadja!:) (vagy jelöld be f@szbúkon.... XDD)

2010. máj. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen koncertekre jársz, lehet, hogy pont ezért engednek előre :D Ellentmondanék a tanácsodnak, ha bejelöli a neten, abból nem sok jó szokott kisülni, mondjuk msn vagy skype, ha nincs pénz a kártyáján, de ha már este jobban bevágódik a csajnál, akkor kitudja? eljuthat a búcsúnál a szájra pusziig( persze véletlenül) és ha nem ellenkezik a csaj, amit kétlek, ha az est hátralévő részében vele volt, akkor utána már egyenes útja van.


Köszi, remélem nem lesz gond:D


Jól eldumálunk itt:D

2010. máj. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha szokott msn-ezni meg szkájpozni a lány, akkor az nyilván jobb mint a f@szbúk és társai, csak én nem szoktam (lassan már el is felejtettem, hogy van msn:P:D), eszembe se jutott ezt mondani:D De am igazad van.

egyébként kérdező, már ismered a lányt személyesen amúgy is, vagy csak messziről kinézted magadnak? Mert ha ismered már kicsit, akkor nem olyan gáz ha az ő társaságához csapódsz, de ha idegen, akkor szerintem ne lógj rajta egész este, de mielőtt elmész haza mindenképp keresd még meg elbúcsúzkodni v ilyesmi:)


Amúgy igen:P és mennyire szokták szeretni amikor offolnak az emberek...:D

2010. máj. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Mi nem offolunk, csak válaszolunk, hogy mit kellene csinálnia, és közben, megbeszéljük egymással is. Gondolom, lefeküdt aludni a srác, mert nem igazán ír vissza. Majd holnap mosolyogva olvashatja a kis párbeszédünket. Hogyhogy nem szoktál msn-ezni? Csak face?


Szerintem ki kellene írni egy kérdést, és ott folytatni:D lehet mindjárt meg is teszem, ha még nem sietsz sehová...

2010. máj. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!