Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fesztivál - Csajozás. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fesztivál - Csajozás. Hogyan is zajlik?

Figyelt kérdés

Helló!


Most megyek egy koncertre és szeretnék összejönni egy lánnyal. Hogy zajlik egy ilyesmi? Táncolunk, megiszunk valamit és...? 4-6 órán át keresztül zajlik ez a rendezvény. Ennyi idő rengeteg elsőre. Hogy legyen? Megszólítom majd egy idő után elválunk? Hogy szokott az ilyesmi zajlani? Amikor elválunk elkérjem a számát? Vagy hogy?


Köszi?

20F


2010. ápr. 21. 16:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Szentem előbb ülj le vele beszélgetni aztán hívd meg valamire(nem legyen túl alkoholos),hogy ha nagyon össze akarsz vele jönni akkor próbáld meg más fiúktól távol tartani mert akkor meg tetszik neki más (te meg mehetsz hava EGYEDÜL) ,nem toom táncoljatok,dumáljatok,el kérheted majd a telefon számát is mond meg neki ,hogy szívesen találkoznál még1× vele és beszéljetek meg vele egy időpontot(máskorra) a többi meg csak jön majd magától
2010. ápr. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
a koncerten kinézed magadnak, odamész mellé és zenétől függően lötyögsz(ha metál, akkor megvéded a pogótól, ez nekem mindig bejön) de megkérheted egy haverod, hogy lökje fel, és te meg majd felsegíted:D megvan az első lépés, vagy csak simán odamész mellé és keresed a szemkontaktust, ha megvan, megkínálod az italodból, aztán mehet az egész. De vigyázz, ne légy túl ittas, mert akkor nemcsak nem tudsz nrmálisan beszélni, de a nagy hangzavarban, még az ő mondanivalóját sem hallod...:D tapasztalat:S:D
2010. máj. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Tegnap is smároltam valami csajjal Metallica koncerten. Csak be voltam baszva egy kicsit és pisálás után valahogy nem találtam meg. De ma este is megyek valamerre, hátha lesz valami. Az ilyeneket általában érzi az ember, hogy mikor miket kell mondania. Csak légy jó passzban és ne parázz és azon agyalj, hogy mi legyen, mi lesz... stb
2010. máj. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
78%
19:33, nekem biztos nem jönne be, ha megvédenél a pogótól! vannak lányok, akik imádnak pogózni :D (és éljen a szegecses bőrkesztyű :P:D )
2010. máj. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
A világ legjobb csajozós szövege amivel minden csajt felszedhetsz: Na mi a helyzet? [ide egy sármos mosoly]
2010. máj. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
20-34 es, nem is arra céloztam, hogy ne hagyja pogózni a csajt, de velem már nem egyszer megtörtént, hogy láttam, ahogy egy csajra rászállt két részeg skinhead, punk, vagy csak simán nagydarab motoros, és a csaj megpróbált pogózni, de szinte eltaposták, és ezt látva odatettem magam, és a hála nem maradt el:D
2010. máj. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Ja és kérd meg egy haverod, hogy legyen a szárnysegéded, és kérdezze meg a csajtól, hogy:


Ismered ....(ide a te neved jön:D) ?


és minden rendben


HIMYM

2010. máj. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
56%
Najó az más helyzet ^^ Amúgy az ilyen aranyos srácokat én is szoktam szeretni, akik levakarják rólunk lányokról a részeg sörrelleborítós 150 kilós állatokat :D Meg még amikor előreengednek koncerten (pedig nem vagyok alacsony kislány:D) ^^ :)
2010. máj. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
72%
Meg olyan is volt, h felajánlotta a srác h álljak a bakancsára, annyira nem volt hely:DDDDD vicces volt:D
2010. máj. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
nah, én vagyok a "védelmező" :D látod, így mindjárt más a helyzet, ha gondolod, hegyalján megvédelek:D habár, nem vagyok az a nagy állat, de ha belém bújik a vad, nincs megállás...
2010. máj. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!