Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Írjak neki? Hagyjam? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki? Hagyjam? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy srác, és iwiw-en meglátott, és felvett msnre. Írt párszor, aztán megbeszéltük, hogy a héten találkozunk. Lelkesnek tűnt, meg minden, de tegnap sem írt rám, akkor én írtam neki, de ma is fent van msnen, és nem ír. Miért? Írjak neki? Ugye ne? (nem szoktam ilyen hülyeségeket kérdezni, de msnen ismerkedni sem nagyon:D tapasztalatlan vagyok ilyen téren...)

18/L (ő 24/F)


2010. ápr. 19. 22:35
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
najó...most megyek...ha holnap sem ír, akkor ráírok, de a taliról nem kérdezem (ami szerdán lenne). így jó?
2010. ápr. 19. 23:15
 12/14 A kérdező kommentje:
szakdogát írt:) ma egyből rám írt, amikor bejelentkezett:)
2010. ápr. 20. 18:58
 13/14 anonim ***** válasza:
én amugy mindig késön irok (másnapra rá ) :D de figyu beszélgess vele msn-en lehet járni akar veled lehet h csak haver. kérdezz rá de ne ugy hogy: Hallod járunk? :D hanem célozz rá stb.stb. :) aztán hajrá :P (bocsi a hül*e fogalmazásért, de talán ki lehet venni a lényeget) :)
2010. ápr. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Találkoztunk tegnap:) nagyon aranyos volt:)
2010. ápr. 22. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!