Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elakartam hívni egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elakartam hívni egy lányt moziba és azt írta vissza smsbe hogy nem tud most mert bedagadt a lába ésha nem akarom ápolni akkor hagyjam. Mit írjak neki vissza?

Figyelt kérdés
2009. júl. 5. 18:52
 1/7 anonim válasza:
81%
Hát sztem a lány vagy azt akarta tesztelni hogy mennyire fontos a számodra ,azt várva hogy te erre azt reagálod,hogy "persze megyek".Hát vagy túl gyorsnak érezte a tempót és ezért mondta le evvel az indokkal..
2009. júl. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
azt h ápolnád szívesen:)
2009. júl. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

írd meg neki, h 5 perc és ott vagy!

vigyél neki esetleg valami sütit is, h hamarabb gyógyuljon!

én is így csináltam, mikor barátnőm beteg volt

2009. júl. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ápold, ha szereted csinálni :D a lábmasszázst! Írd meg a fejleményeket!
2009. júl. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, lehet benne valami, nem hiszem, hogy kamu az egész, mert ha átmész, akkor le fog bukni, hogy nincs semmi baja. Szerintem tényleg baj lehet a lábával és próbál előnyt kovácsolni belőle. Ne halaszd el az esélyt, menj át;) Aztán hajrá!
2009. júl. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem írd azt, hogy Szívesen ápolnád.:) De ha gondolja, mehetnétek később is, mikor már meggyógyult a lába. Ezt próbáld meg szépen megfogalmazni.:D
2009. júl. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tiltakozik az ellen, hogy odamenj és ápold, akkor csak kifogást talált, mert nem akart megbántani azzal, hogy nemet mond a mozilátogatásra.
2009. júl. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!