Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Keressem én vagy hagyjam, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keressem én vagy hagyjam, és ne írjak rá?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, tök jól elvagyunk, de rengeteg akadály gördült elénk, ami miatt meghátrált, és azt mondta hogy most hagyjuk egymást. Szeretné ezt a kapcsolatot, mondta is, látom is rajta, de mki tönkre akar minket tenni, és ezért nem jöttünk össze. Na már most azt látom hogy közömbös próbál lenni, hogy nehogy mégjobban összeakadjunk. Kerül egy kicsit, nem ír rám msnen direkt. Tudom hogy ezek az akadályok elhárulhatnának előbb-utóbb.És szívből szeretném ha kialakulhatna köztünk az,amit nyilvánvalóan mindketten szeretnénk,ha nyugodtak lennének a körülmények.
2009. jan. 30. 08:00
 1/6 anonim ***** válasza:
semmiképp ne hagyd annyiban ha mind2en úgyanúgy éreztek 1más iránt akk jöjjetek össze és sz@rjátok le a többi embert:) sok boldogságot nektek rem összejöttök;)
2009. jan. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ezeket írd le neki!!!
2009. jan. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az 1. váalszolóval! Ha Ti mindketten szeretitek egymást, ugyonúgy éreztek egymás iránt, akkor ne foglalkozzatok a többivel. Csak irigykednek.:) Nem a Romeó és Júlia korában vagyunk, h titkos szerelmet kelljen játszani :D sok sikert!
2009. jan. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de ő nem akarja így...mert előbb-utóbb úgyis sikerülne minket tönkretenni...és mondta h hagyjuk most egymást...szóval ezek után nem tudom h viselkedjek vele,keressem-e vagy jobb ha majd magától jön rá h mit akar tenni...?
2009. jan. 30. 15:26
 5/6 anonim ***** válasza:
attól függ mennyire kötődsz hozzá ha szereted meg minden akk mindenképp keresd ha csak tetszik akk lehet jobb lenne elfelejteni aztán max ő keres
2009. jan. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kezdek beleszeretni,az van...de ő nem keres most egyáltalán...csak futólag összefutunk,vagy ha én keresem,eldumálunk...
2009. jan. 30. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!