Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tovább? Keressem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Keressem vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Egy sráccal kavartunk 2 hónapig, nagyon aranyos volt, de egy véletlen folytán kiderült, hogy mással is találkozni akart mellettem. Én megmondtam neki, hogy tudom, bocsánatot kért és azt mondta megbeszéljük személyesen.

Úgy volt, hogy ma találkozunk, de lemondta családi okokból. Direkt kérdeztem szeretne-e még vmit, azt mondta nem tudja, vég kell gondolnia, de találkozni mindenképp szeretne. Viszont a másik csaj haverjának meg azt mondta, hogy nem érdeklem. Msn-en még néha rámír, de telefonon már soha nem válaszol, soha nem hív magától, még ha kérem, akkor sem. Viszont ha én hívom, jópofizik a telefonban. Ma kértem sms-ben, hogy mondja meg, hogy kopjak le, de nincs válasz. Kiharcoljam, hogy legalább a szemembe mondja, vagy hagyjam a francba, ne is keressem soha többé? Elég nehéz így. Ráadásul nem vagyunk már gyerekek.


2010. márc. 27. 11:41
 1/9 anonim válasza:
csak szórakozik veled!!hagyd a francba keress mást!nehogy már te fuss ő utána!!legyen már egy kis önbecsülésed!majd ha akar valamit megkeres....
2010. márc. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gerinctelenekkel ne foglalkozzál!
2010. márc. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mindenki ezt mondja, de olyan nehéz megállni. :S Állandóan ez jár a fejemben. Ráadásul az önbizalmam is oda, hogy egy másik csajjal kavart mellettem... :(
2010. márc. 27. 12:05
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem ér ennyit, hagyd az egészet.
2010. márc. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A másik csajjal pedig ne foglalkozz, és az önbizalmad ne fogyatkozzon meg. Nem te vagy a hibás, hanem ő, mert ő akkora lúzer hogy 2 csajjal kell kavarnia hogy összejöjjön legalább az egyik.
2010. márc. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja és kiderült, hogy a másik csak még ki akar osztani, ha nem szállok le a srácról.
2010. márc. 27. 15:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Ahogy már írták előttem: ne foglalkozz vele, csak neked lesz rosszabb. Sajnálatos, de ez van, ilyen a világ.
2010. márc. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Annyi még a fejlemény, hogy szombaton később írt nekem és megkérdezte, hogy nem-e érnék mégis rá, mert találkozhatnánk, de nem értem rá és az utolsó pillanatban az ő kedvéért nem mondtam le. Aztáűn vasárnap a szombati meghívás ellenére bejelentette, hogy kiakasztom már az állandó veszekedéssel és ezí gy nem fog működni kettőnk közt. Kértem, hogy gondolja át, azt mondta a héten véggondolja, majd beszélünk. :S Mire számíthatok?
2010. márc. 30. 19:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Sztem te nem érsz ennyit:) senki se csinhatja ezt 1 csajjal.. söt.. 2vel.. am a srác kb nem bunkón mondta azt hogy "szálj le rólam" .. én ha nemakarok 1 csajtol semmit akk ált megszoktam mondani h bocsi,de nem.. de van olyanis h ha nemmerem:S mer ismerem annyira, hogy nagyon kifog akadni, de hawernak még akarom.. ezért mjuk megkérdezi h összejönnék-e vele akkor azt szoktam mondani h NEMTOM.. és kb minden srác ezt mondjaa:) vis a legtöbb.. nah szal ne fuss utána.. ahogy elöttem elvök irták:) ha akar valamit ő nyomuljon.. ne te.. meg ha ilyen hülye, hogy igy bánik a csajokkal.. akkor soselesz neki 1 norm se:) rem segitettem... és tom h nem ismerem.. de a leirtak alapján ez van.. bocs.. és ezmiatt ne keseredj el:) majd jön egy másik
2010. márc. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!