Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Először fogok találkozni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Először fogok találkozni egy lánnyal, aki tetszik. Mit javasoltok programnak? (ha pécsiek is válaszolnak, azt megköszönöm)

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel nem túl régen ismerkedtem meg MSN-en, és nagyon tetszik. Sajnos messze lakik, de olyan 2 hét múlva eljön Pécsre, ami viszont közel van ide. Már alig várom, mert még sose volt "randim" (ha ez annak nevezhető). Nem vagyunk annyira köze egymáshoz, ezért kérdezem, hogy milyen közös programokat javasoltok?


én 16f ő, 16l


2010. ápr. 19. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Kávézó vagy csak egy séta....

De ha tényleg messze laktok egymástól akkor felesleges erőfeszítés az egész hisz távkapcsolatban eléggé fos lesz...

2010. ápr. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nekem ez az egy találkozás is elég egyenlőre :$

őt meg majd megkérdezem

2010. ápr. 19. 22:28
 3/8 anonim ***** válasza:

Az előzőnek abban igaza van, hogy a kávézó és a séta jó. Én személy szerint a sétát preferálom, 2 hét múlva már remélhetőleg meleg lesz, és jobb egy félreeső kis padon, mint egy kávézóban, ahol esetleg tök nagy tömegnyomor van.

Viszont a távkapcsolat is lehet tök jó, és én már csak tudom :)

2010. ápr. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ne mutasd ki hogy izgulsz..:D

találj mindig valami témát mert persze a lányok nem szeretik ha csak ott a fiú azt nem mondd semmit..ha kell írj fel magadnak olyan témákat amit meg szeretnél tőle kérdezni vagy ami érdekes lehet azt próbáld fejbe tartani..

ne nyomulj..

légy vele kedves..kérdez meg hogy hogy telt az útja..:D

séta na látod az jó ötlet..:D

bár majd úgyis rájössz hogy mit kell tenni..;D

2010. ápr. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vidd el a paksi atomerőműhöz én első randira odaviszem a csajokat és egyből belémzúgnak! csak ezt tartsd titokban előtte!
2010. ápr. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vidd el Moháçsra. Szép kis város.

Ha még sem jött be a csaj, lökd a Dunába.

2010. ápr. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

utolsó 2:

mindenképpen csak Pécs jöhet szóba

2010. ápr. 20. 13:35
 8/8 anonim ***** válasza:
figyu vezesd körbe a városba 1-2 szép helyen menjetek fagyizni dumálni az bejön a csajoknak szntem:) 13/F
2010. ápr. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!