Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok, férfiak, ilyenkor mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, férfiak, ilyenkor mi játszódik le bennetek?

Figyelt kérdés

röviden a szitu: ismerkedtek egy lánnyal, úgy tűnik minden a megfelelően halad, randiztok, jól érzitek magatokat, de végül mégis megszüntetitek a kapcsolatot? Miért?!

pont így jártam most egy sráccal, olyan jónak indult, aztán jön a hatalmas csalódás hogy nem keres többet :( egyszerűen nem értem.. én viszonoztam az érdeklődését, nem voltam nyomulós, de most valahogy mégis történt valami benne, amire nem találok magyarázatot.. :(


2016. aug. 15. 18:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Amúgy a kérdésre válaszolva: nem tudom ilyenkor mi játszódik le a férfiakban, mert én nem csinálok ilyet. Ha valakivel eddig eljutok, akkor azt komolyan is gondolom, és erről a szintről már nem fújok vissza vonulót. Legalábbis így nem, annak oka van, és előbb megpróbálok az okokra megoldást találni.

Ha meg érzem, h valakivel valami nem klappolna, akkor el sem jutok eddig a szintig.

2016. aug. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
58%
Gondolj csak bele abba, hogy minden második férfitársammal eljátsszátok ti, nők pont ugyanezt éves bontásban legalább kétszer-háromszor, és bizony mi sem jövünk rá, hogy mi a kínotok.
2016. aug. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
sztem azért nem szokta egyik nem se ilyenkor mondani az őszintét, mert az fájna, esetleg csak egy kis kalandra vágytak, vagy az a szikra túl sok volt és kisült. :D
2016. aug. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
100%
Az én pasim annó csak úgy szó nélkül lelépett, és itt hagyott,pedig elvileg szeretett. Ezek után ezt a szót senkinek nem hiszem el.. Na erre mi a magyarázat ?
2016. aug. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Noren1989 ***** válasza:
Nőknél ez "udvariasság és tapintat"-néven fut. Már a nem meg mondás. A hónapok beszélgetése elég ahhoz, hogy a személyiséged vonzó legyen. Volt valami a randi során, ami azt súgta a srácnak, hogy "de nem ezzel a lánnyal".
2016. aug. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek aki válaszolt!

Csak baromi nehéz elfogadni, hogy valaki akiért odavagy, (ezek szerint) nem akar tőled semmit.

Nem vagyok már kislány, de most mégis úgy érzem magam mint egy összetört szívű tizenéves :D :(

2016. aug. 15. 19:18
 17/19 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valaki mást is ugyanígy fűzögetett egyidőben, vagy ki tudja, mindenesetre valamiben sáros a gyerek, szerintem biztos. Amúgy sem erősségük az őszinte beszéd, hogy bocsi, de ez van, valamiért nem bírják ezt az egyenességet véghez vinni... ne magadban keresd a hibát, volt indoka, az biztos, ilyesmi, amit fent már leírtam, csak megkímélte magát a rossz érzésektől és a kiakadásodtól, és inkább sunyi módon lelépett. Ne sajnáld.:)
2016. aug. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

ha hosszabb ideje tartott ez a kapcsolat, akkor talán azért, mert szexre volt beállva veled kapcs. lááta, hogy ezt ezen a találkán sem fogja nyélbe ütni és annyira nem akart belebonyolódni, hogy tovább "színlelje" az egészet.

Szerintem ne bánd, mert valószínüleg ezért nem volt elég kitartó, ezért tűnt el ilyen hirtelen minden szó nélkül.

2016. aug. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Tpl nekem tesóm járt így. Ott végül kiderült, hogy a srác még szerelmes volt az exébe, és egyre jobb lett a viszonyuk, és hát ezért nem érdeklődött már tesóm iránt.


Minden bizonnyal valami/valaki fontosabb van neki, ami/aki miatt te már nem játszol szerepet az életében.

Sajnálom :/

2016. aug. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!