Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok, férfiak, ilyenkor mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, férfiak, ilyenkor mi játszódik le bennetek?

Figyelt kérdés

röviden a szitu: ismerkedtek egy lánnyal, úgy tűnik minden a megfelelően halad, randiztok, jól érzitek magatokat, de végül mégis megszüntetitek a kapcsolatot? Miért?!

pont így jártam most egy sráccal, olyan jónak indult, aztán jön a hatalmas csalódás hogy nem keres többet :( egyszerűen nem értem.. én viszonoztam az érdeklődését, nem voltam nyomulós, de most valahogy mégis történt valami benne, amire nem találok magyarázatot.. :(


2016. aug. 15. 18:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

vagy beijedt, vagy talált mást, vagy kiábrándult...


23F

2016. aug. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%

Lehet rájött hogy mégsem te kellesz neki.

Rossz napjai vannak.

Simán egy paraszt.

Ezer oka lehet.

2016. aug. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Noren1989 ***** válasza:
82%

Nem volt meg a szikra...

Amúgy bármi apróság lehetett. Én pl egy nagyszájú, harsány, cigarettázó óvónéninek mondtam búcsút az első randi után.


26/F

2016. aug. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Velem éppen ezt tette egy nő. Ha meg tudod magyarázni, hogy ő miért tette, akkor megvan a magyarázat a te esetedre is.


Ugye, hogy nem is olyan egyszerű? :/

2016. aug. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
A szikra nagyon is megvolt, és már több hónapja minden remekül alakult.. de most borzasztóan érzem magam, mert ott a csomó kérdés a fejemben amire nem kapok választ.. :( és ráadásul hiányzik, hogy beszéljünk..
2016. aug. 15. 18:44
 6/19 A kérdező kommentje:
5-ös, csak saját példából kiindulva tudok választ adni a te esetedre, amikor én 2-3 randi után nemet mondtam a srácnak, az azért volt, mert más érdekelt, de én ezt meg is mondtam neki, mert úgy éreztem fair-nek.. de most én kérdések között vergődöm
2016. aug. 15. 18:46
 7/19 Noren1989 ***** válasza:
73%
Akkor javaslom, hogy javítsd a megfigyelőképességedet. Ha megvan a szikra, a pasi aznap keres, hogy mikor lesz a következő.
2016. aug. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Attól még, hogy te jól érezted magad, még nem jelenti, hogy a srác is - az egy dolog, hogy neki az ismerkedésnél az a szerepe, hogy azt mutassa, hogy húúú de jó neki veled lenni, de ha közben unatkozik, akkor egy idő után simán levonja a következtetést, hogy mégse téged keresett.

Vagy az is elképzelhető, hogy menet közben talált nálad szimpatikusabb meg érdekesebbet.

Vagy bármi egyéb.


Nem tudom, hogy mit jelent az, hogy viszonoztad az érdeklődését, mert azt is érdekes lehet tudni, hogy abban esetleg valamit rosszul csinálhattál.

2016. aug. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

viszonzom az érdeklődést nálam azt jelenti, hogy én is keresem, érdekel mi van vele, és nem csak várom hogy mindig ő kezdeményezzen. Tudom hogy a srácok azon szoktak kiakadni, ha a lány nem kezdeményez soha sem beszélgetést, sem találkát az elején..

biztos hogy jól érezte magát velem és érdekeltem, mert hónapokig mindig beszéltünk és egyik napról a másikra nem szokott az ember csak úgy eltűnni.. :/

2016. aug. 15. 18:52
 10/19 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóképpen vagyok. Alakult egy dolog egy csajszival ráadásul elég komolynak tűnt, minden benne volt. Két hónapig tartott viszont előtte fél évig csak leveleztünk. Aztán egyik napról a másikra beadta az unalmast... :( Tök jól elvoltunk előtte is, míg nem találkoztunk, aztán össze gabalyodtunk, de Ő mégis másképp gondolta. És most nem beszél velem egyáltalán. Ki érti ezt?! Van amire nincs magyarázat...:S
2016. aug. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!