Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nagyon értelmes/eszes/tanult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagyon értelmes/eszes/tanult srácok milyen lányra vágynak? (Főleg, ha még jól is néznek ki)

Figyelt kérdés

A srác akivel randizok eléggé intelligens, tájékozott és művelt. Tök jól elbeszélgettünk a randin és kb mindenben egyetértettünk, de felmerült benne, hogy mi van, ha visszafogja magát, "leereszkedik a szintemre" ? Beszélgettünk amúgy politikáról meg idieológiai kérdésekről, én sem vagyok hülye, de azért kíváncsi lennék, hogy egy párkapcsolatban mennyire számít ez egy ilyen kaliberű srácnál...vagy azért ők is szeretnek kikapcsolni és átlag témákról diskurálni. És mennyire követelik meg, hogy a párjuk is otthon legyen ezekben a topikokban.

Nameg bevallom, ahhoz amit dolgozik fingom nincs és nem tudok hozzászólni, szivesen meghallgatom, de nem fogok tudni okosat mondani.


2016. aug. 15. 09:55
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Kérdező, vannak nálad gondok fejben ez egyértelmű...
2016. aug. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Értelmes dolog indoklás nélkül beböfögni ide egy ilyet :) Te tudod.
2016. aug. 15. 13:24
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nyugi. :D

Ismerkedtem már én is nagyon okos sráccal, párom volt az egyetemen egy kísérletnél. Életem első egyetemi kísérletezős órája volt, és amikor ki akartam dobni a hulladékot, akkor azt hittem, hogy itt máshogy vannak a kukák (nem is értem, miért) és a másik oldalán akartam valamit kikapcsolni. Ott ügyködtem rajta, erre a srác odajön, és rálép a kis kallantyúra, így lazán kinyílik. Tehát csak egy mezei kuka volt, amit én nem tudtam kezelni :D

De nem vagyok hülye, utána képes volt azt mondani, hogy nagyon okos vagyok, mert egy kísérletet jobban tudtam nála. Szóval nem azon múlik, hogy te mennyire érzed magad nyominak mellette (égtem, mint a rongy :D ), mert ő másképp fog látni ez biztos.

Missed Chance véleményébe meg kár belekötni, ő így látja, valószínüleg a te kiszemelted meg másképp, ha randizik veled. Szóval erre a kérdésre nincsen egyetemesen jó válasz, mert attól még hogy a srác jó abban, amit csinál, biztos vagyok benne, hogy le tudod nyűgözni mással, amit te tudsz jobban. És a munkájáról meg elég érdeklődnöd, az emberek nagyon szívesen mesélnek érdeklődő embereknek az életük részeiről. :)

És ne félj kérdezni, ne csinálj úgy mintha tudnál valamit, amiről lövésed sincs, mert utólag nagyon beéghetsz.

Sok sikert! :)

2016. aug. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
igen, igazad van neked is. köszi :)
2016. aug. 15. 13:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!