Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nagyon értelmes/eszes/tanult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagyon értelmes/eszes/tanult srácok milyen lányra vágynak? (Főleg, ha még jól is néznek ki)

Figyelt kérdés

A srác akivel randizok eléggé intelligens, tájékozott és művelt. Tök jól elbeszélgettünk a randin és kb mindenben egyetértettünk, de felmerült benne, hogy mi van, ha visszafogja magát, "leereszkedik a szintemre" ? Beszélgettünk amúgy politikáról meg idieológiai kérdésekről, én sem vagyok hülye, de azért kíváncsi lennék, hogy egy párkapcsolatban mennyire számít ez egy ilyen kaliberű srácnál...vagy azért ők is szeretnek kikapcsolni és átlag témákról diskurálni. És mennyire követelik meg, hogy a párjuk is otthon legyen ezekben a topikokban.

Nameg bevallom, ahhoz amit dolgozik fingom nincs és nem tudok hozzászólni, szivesen meghallgatom, de nem fogok tudni okosat mondani.


2016. aug. 15. 09:55
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Nem kell attól ribinek lennie egy nőnek, hogy perverz a szexben, kísérletező, nyitott. Párkapcsolatokban tökéletesen ki lehet fejleszteni a jó szexualitást. Igen, tudjon főzni, alap dolog, mivel férfiként ezeket én is teljesítem simán. Ezek nem elvárások, hanem belépők hozzám. :)
2016. aug. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
amiket*
2016. aug. 15. 12:27
 13/24 anonim ***** válasza:
91%
Nahát, kérdező nem egy hülye lány :)
2016. aug. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Az ugyanazt jelenti...:D Belépő hozzád, ergo ahhoz, hogy valaki megfeleljen neked ez elvárás.

Hát én nem tartom magam ri.bancnak. 20 éves korom óta csak fél évig volt egyszer egy barátom, azon kívül csak szexkapcsolatok vagy egyéjszakások. De kikérem, hogy valaki ettől ilyen jelzővel illessen.

2016. aug. 15. 12:35
 15/24 anonim ***** válasza:
Illettelek bármivel is? Neked beleférnek az egyéjszakás dugások, meg szexkapcsolatok. Nekem nem, ezt viszont mondom. Nem kellene olyan lány, aki egyéjszakázgat, meg szexkpacsolatokban van benne. Ennyi. Nem te leszel a csajom, hálistennek. :) Rakd rendbe az önbizalmadat, mert ismeretleneknek magyarázkodsz.
2016. aug. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
73%
Missed Chance, az állhatatosság mióta hátrány? Te sem vagy túl művelt, nem tudod, mit jelent. Az állhatatos következetesen kitartó, társához hűséges, kitartó személyt jelöl.
2016. aug. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
20%
Ne vitatkozzunk a műveltségről, mert lealáználak. ;) Ál- állhatatosságot akartam írni, csak lemaradt. Ember hibázik.
2016. aug. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
nem magyarázkodok, félreértesz. Tudtommal eszmét cserélünk, hidd el nem meggyőzni akarlak, hogy járj velem;) Csak neked kéne pontosan kifejtened, hogy mit gondolsz, ha már irsz, mert ez az oldal erről szól. Leírod, hogy ha egy lány ilyen meg olyan, akkor az nálad ennek meg annak számit. Aztán azt mondod nem is úgy gondolod - "hanem" - és akkor megint leírod ugyanazt. Én meg persze, hogy magamra veszem és leírtam róla a véleményem.
2016. aug. 15. 13:01
 19/24 anonim ***** válasza:
azért érdekes itt pár nő. felraknak egy kérdést, aztán egész értelmes válaszok születnek de még abba is belekötnek. egyetértek missef chance-vel most nem azért de akár még illethetett volna téged is ribinek dugójatijaid vannak meg egyéjszakásaid és neked áll feljebb h kikéred magadnak? xd ember gondolkodj már xd
2016. aug. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

19-es

Férfiként mondom, hogy nem.

A kérdező nem egy ri*anc. Tudatosan megy bele a kapcsolatokba és válogatott partnerekkel.

Ezt pedig bárki megteheti. Ő nem sodródik, nem egy szeretethiányos akarat gyenge valaki, mint a valódi ribik.

2016. aug. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!