Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdjem újra három év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjem újra három év után?

Figyelt kérdés
Három éve egyedül vagyok és most egy régi barát szeretné velem újra kezdeni a kapcsolatot.Igaz utoljára 18 éve beszéltünk és találkoztunk (néha láttuk egymást).
2008. szept. 30. 07:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha még érzel valamit a régi barát iránt, akkor én azt mondom, hogy hajrá. Ha nem, egyáltalán nem "mozgat meg", akkor inkább ne. Hallgass a szívedre! :)
2008. szept. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést - hogy érted azt, hogy hogyan kezd újra? Egyetértek az előző válaszadóval, ha érzel iránta valamit, érdemes megpróbálni. HA annak idején valamiért összevesztetek, 18 év alatt végülis sokat változhat az ember.
2008. szept. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

A második válaszolónak.Három éve lettem özvegy és azóta egyedül vagyok két gyerekkel, most vagyok 37 éves.Ezek után hogyan kezdjem? Nem csak a szeretet , de a szex is kérdéses. Ő volt az első az életemben.Igaz ezt is lekellet volna írnom.

Köszönöm a válaszokat!

2008. szept. 30. 16:13
 4/11 anonim ***** válasza:

Az első válaszadó vagyok: sajnálom, ami veled történt. :(

Ha érzel még a régi barát iránt valamit, akkor érdemes megpróbálni. Eleinte csak találkozgassatok, ismerjétek meg egymást újra, nem kell semmi komolynak kialakulni. Gondolom fontos a gyerekek helyzete is, ha komollyá fordul a dolog - remélhetőleg ők is elfogadják majd az új párodat.

2008. szept. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

2. válaszadó vagyok.

Nagyon sajnálom én is, ami történt Veled, rettenetes lehetett ezen keresztülmenni. Viszont az is igaz, hogy Te még ÉLSZ, és senki, –szerintem még elveszített Kedvesed sem– senki, akinek van szíve és józan esze, nem várná el Tőled, hogy hátralevő életedet, fiatalságodat (!) állandó szomorúságban, apácaként tengesd el.

Biztosan nagyon nehéz hozzászokni egy másik társ gondolatához, pláne egy másik férfival való szexhez, de ha az új jelentkező tényleg akar Téged, biztosan megértő és türelmes lesz, –kérheted is erre nyugodtan, mondd csak el neki, milyen nehéz ez Neked– hiszen ismeri az élethelyzetedet. Én is a fokozatosságot javasolnám, ha tetszik, először csak találkozgass vele, aztán majd meglátod, majd kialakul! Neki is nehéz, mert meg kell értenie, hogy ő a „második”, azaz a férjed emlékét nem veheti el Tőled senki. A gyerekek is szerintem könnyebben megértik, ha látják, hogy attól, hogy új társad van, az apjuk emlékét tisztelitek, ápoljátok a továbbiakban is. De valamilyen szinten „el kell engedni”, mert már 2 különböző szférába tartoztok. El kell engedni, ha néha el is kap a szomorúság, mert csak akkor lesz egy viszonylagos békéd.

Szeretnék Neked egy filmet ajánlani, ami a helyzetedről eszembe jutott. Stanley és Iris a címe, Jane Fonda és Robert de Niro játszik benne. Pont arról a nehéz helyzetről szól, amivel Te küzdesz. Szerezd meg valahonnan, és nézd meg, hátha ad egy kis erőt.

[link]

Sok szerencsét, erőt, és biztos vagyok benne, hogy ha újra boldog leszel, eltávozott Kedvesed majd lemosolyog Rátok!

2008. szept. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó szavakat.De van még egy probléma ami nagyon bánt.Igaz anno jól néztem ki , de most már van egy pár kiló plusszom és ez zavar.Ő igaz csak így ismert , de múlnak az évek.Bocsánat , hogy ezt még meg írom , de jól estek amit írtatok.
2008. okt. 1. 19:42
 7/11 anonim ***** válasza:
Megint én (1.): ugyan, ne jelentsen problémát az a néhány plusz kiló! Ha elfogad így, ahogy vagy, tetszel neki, akkor ne legyen gond! Ha pedig emiatt nem érzed jól magad "a bőrödben", akkor gyerünk tornázni! :)
2008. okt. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát elkezdtem ,csak beszélgetés volt, de nagyot csalódtam magamban.Én azt hittem a múltat vissza lehet hozni , de nem.Bészéltünk , és mikor elköszönt, csak annyit mondott, majd hívlak és semmi puszi.Ez miért?
2008. okt. 3. 19:31
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne ijedj meg, lehet, hogy ő is csak most ismerkedik "az új gondolattal". Ha nem akarna találkozni / beszélgetni többet, akkor nem mondaná, hogy majd hív. Annak pedig, hogy miért nem adott puszit, ezer meg egy oka lehet: lehet, hogy nem akart tolakodó lenni, vagy nem tudta, hogy hogyan viszonyulnál a helyzethez. Fel a fejjel, ismerkedjetek! :)
2008. okt. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bisztatást.
2008. okt. 4. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!