Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizáskor mit gondolnál egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizáskor mit gondolnál egy olyan nőről akinek az egész háta ki van tetoválva meg van néhany apró tetoválás az alkarján?

Figyelt kérdés
A háton egy hatalmas többtornyú templom, előtérben egy síró Szűzmáriával, az alkaron pedig egy koponya alatta keresztbetett lábszárcsontokkal, a masik alkaron pedig ciril betűs írás. Téged ez elijesztene a randitól?

2016. aug. 4. 18:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
66%
Nem ijesztene el. Az viszont igen, ha nem tudna beszélni a tetoválásairól, mit miért varratott.
2016. aug. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
28%
Randizás, barátkozásnál nem zavar. Nálam ágyjelenet kizárt tetkóssal.
2016. aug. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Valószínűleg mielőtt randira hív már feltűntek neki ezek a dolgok.
2016. aug. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
31%

Tetkós = igénytelen, buta. Most helyettesítsünk be a kérdésedbe:

"Randizáskor mit gondolnál egy olyan nőről aki igénytelen mint a szar és olyan buta mint egy marék homok?"

A válaszom: nem ijesztene el és még arra se venném a fáradtságot hogy leköpjem.

2016. aug. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
61%
Kedves 14-es, szerintem az általad undorítónak titulált tetováltak intellingensebbek nálad. Mivelhogy ők nem beszélnek így a másikról. De én ezt nem tudhatom, csak egy buta tetovált vagyok.:D
2016. aug. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

15: sajnos úgy tűnik, hogy feladok egy olyan srácot, akinek csak a lábán láttam egy nagy tetkót, 3 kisebbet és az alkarján is. Ha lenne a hátán egy jó nagy, sírva - magamban - mondanék le róla. Nem tudok megbarátkozni a tetkóval, nagyon úgy tűnik, hogy kisebbel sem. Próbáltam, itt is, nézegettem képeket, de nem megy. Ha meglátom, a bőrét sajnálom. :((( Lehet azért, mert ez maradandó, én pedig nem igazán tudok elképzelni semmilyen ábrát, ami maradandó lenne a számomra.

Pl. nagyon szeretem a színházat, de mégsem varratnám magamra a kedvenc darabom címét, szereplőjét, stb. stb.

2016. aug. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ha egy randira megyek, nyitott vagyok mindenre. Barátságra, szexkapcsolatra vagy életem szerelmére. Egy ilyen csaj is kapna esélyt, megismerném és eldőlne a dolog. A tetkóiról mindenképp megkérdezném.
2016. aug. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Hát ez leginkább attól függ, hogy alapból tetszik-e, ha valakinek van tetkója. Ha tetszik biztos nem találom ijesztőnek, ha nem tetszik, akkor nem randizok szét tetovált lányokkal.
2016. aug. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Alapon a tetkók miatt hívnám el randira :D Mondom ezt úgy, hogy rajtam nincs
2016. aug. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
ha szép a tetkó akkor: huuu ez igen kisanyám ", ha randa börtöntetkó akkor : ki szarta telibe a hátát??? pppp
2016. aug. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!