Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizáskor mit gondolnál egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizáskor mit gondolnál egy olyan nőről akinek az egész háta ki van tetoválva meg van néhany apró tetoválás az alkarján?

Figyelt kérdés
A háton egy hatalmas többtornyú templom, előtérben egy síró Szűzmáriával, az alkaron pedig egy koponya alatta keresztbetett lábszárcsontokkal, a masik alkaron pedig ciril betűs írás. Téged ez elijesztene a randitól?

2016. aug. 4. 18:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
45%
Hogy cigány. Vagy bünöző. Bár a kettő között nagy az átfedés.
2016. aug. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
65%
Nem, felcsigázna. Biztos kérdezgetnék róla. :D
2016. aug. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
57%
#1 jaj, te már megint itt vagy? :D Menj már vissza az oviba! :D
2016. aug. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
50%
Nem ilyesztene el. Engem ilyen teren hidegen hagyna,maximum megdicsernem ,hogy milyen szep tetovalasai vannak es kerdeznek roluk.
2016. aug. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
18%

#3


De kemény voltál. Még az imádkozó sáska is kitért a hitéből.

2016. aug. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
26%
Jó ne itt szájkaratéz, inkább menj és kérj az édesanyádtól vacsorát. De ilyen stílusban, ahogy itt beszélsz, cicu!
2016. aug. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%

#6


Neked mi a bajod amúgy?

2016. aug. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Ne itt csinaljatok mar a cirkuszt legyszives.
2016. aug. 4. 18:26
 9/20 anonim válasza:
Engem nem ijesztene el, ha a személyisége tetszik az illetőnek. Nagyon szélsőséges lenne az a tetoválás, ami taszít, de ezek nem azok. (a putris emberek Mari firkálmánya, vagy rasszista és egyéb tetkók vannak ebben a kategóriában) Viszont én is az agyadra mennék a kérdezősködéssel, amit szerintem minden tetoválttól megkérdeznek egy nap 5x. (Mit jelent?, Fájt-e? stb.) :D
2016. aug. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
65%
Engem sem vonzana egy ilyen nő.
2016. aug. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!