Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok 20 felett, nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok 20 felett, nektek bejönnek a fiatalabb kinézetű férfiak?

Figyelt kérdés
Lassan 25 leszek, de nem nézek ki annyinak. Ilyen kisfiúsan jóképű arcom van, nincsenek ráncok a homlokomon, nem kopaszodom, magas vagyok, átlagos testalkatú, de inkább vékony. Soha nem vagyok beteg, mondjuk ehhez az is hozzátartozik, h nyugodt, kiegyensúlyozott életet élek, elég nagy jólétben, nem nagyon kellett még dolgoznom, most fogom megszerezni a második diplomámat, aztán irány a meló. Valószínűleg ezért is tűnhetek fiatalabbnak, mert nem viselt meg az élet. Az a baj, hogy mindig az ilyen tinilányoknak jövök be 14-18 közöttieknek. Néha szoktam borostát növeszteni, de úgy is általában a fiatalabb korosztály talál meg.
2016. aug. 2. 11:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem jön be, az meg pláne nem, hogy ennyi idősen még sose dolgoztál.
2016. aug. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem speciel nem igazán, a 22 évemmel a 28-30 éves korosztály felé kacsintgatok. Az én szememben 30 körül kezd egy férfi arca férfiasodni igazán, nekem pedig az tetszik. :) De ismerek 25 éves lányt, aki azt mondja 20-25 között keres pasit magának, mert neki a kölykösebb arc jön be. Csak az a baj, hogy neki az értelmi szintje van kb. 15 éven 25 helyett. :D

Amúgy abban lehet valami, hogy mennyire viseli meg az embert az élet, mert van olyan ismerősöm, akinek volt egy nagyon jól fizető munkája, mostani munkahelyén van vagy 6 éve, ahol meg sem erőlteti magát és az arcán nagyon nem látszik, hogy idősödne, kora pedig 29.

És hát lehet mocsok vagyok én is az első hozzászólóhoz csatlakozom, az, hogy nem dolgoztál még nekem sem tetszik, mert a munka ad felelősségérzetet, tanít az életre mivel, hogyan kell bánni, pörögni kell dolgozni, később foglalkozni a családdal és az olyan ember, aki nem dolgozott még sosem 25 éves koráig azt az érzetet adja, hogy nem tudja még miről szól a felnőtt élet. Azért mondjuk, mert egyetem mellett is lehet munkát vállalni, csak te a jólét miatt gondolom ezt nem is akartad. :)

2016. aug. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a miatt nézel ki így, mert nem dolgoztál életedben még soha se, szimplán ilyenek a génjeid. Vagy nem alkoholizáltál annyit. Engem is fiatalabbnak néznek, 18 éves korom óta kisebb nagyobb megszakításokkal dolgoztam diák munkába 12órákat éjszakába, rendes munkával meg volt, hogy hetente, napi 3-4óra alvással 96 órát húztam le fizikai munkába. Mellette a családi körülmények se a legjobbak, de valahogy soha se támaszkodtam anyámékra anyagilag 18éves korom után. Van gyógyíthatatlan betegségem is, aminek vannak gyulladásos és tünetmentes időszakai, volt hogy úgy is elmentem dolgozni, meg mikor a kórházból kiengedtek, téli szünet volt, és pihenni kellett volna meg ágynyugalom de rá 1-2 nappal már mentem diákmunkába éjszakára a gyárba, mert kellett a pénz. Ja és 21 vagyok.
2016. aug. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Néhány hónapot azért már dolgoztam, tudom, milyen érzés melóba járni de tény, hogy nem nagyon kellett megerőltetnem magam.
2016. aug. 2. 12:09
 5/9 anonim válasza:

Számomra fontos, hogy egy férfi idősebb legyen nálam, viszont maximum 3-4 évvel. Nem zavar, ha fiatalabbnak

néz ki kicsit, sőt, az számomra egy jó dolog, viszont

ne nézzen ki tinédzsernek. Szeretem az amolyan

Justin Timberlake féle borostás férfiakat.

21/N

2016. aug. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"és az olyan ember, aki nem dolgozott még sosem 25 éves koráig azt az érzetet adja, hogy nem tudja még miről szól a felnőtt élet. "


Tehát ebből azt akartad kihozni, hogy a "felnőtt élet" semmi másról nem szól, csak a munkáról, a robotlásról?

Szerintem sokkal inkább a pénzről szól. Hogy milyen módon teremted meg, az már rád van bízva. Tapasztalataim alapján, minél többet kell dolgozni, annál kevesebbet kapsz. Amikor valódi fizikai munkát végeztem fillérekkel szúrták ki a szemem, az egyetemen ami már jóval enyhébb volt, egész csinos kis tanulmányi ösztöndíjakat kaptam, az üzleti befektetéseim meg szépen jövedelmeznek, úgy hogy nem csinálok semmit. Üdv a demokratikus kapitalista Európában!

2016. aug. 2. 12:24
 7/9 A kérdező kommentje:
Eddig egy komoly barátnőm volt, vele minden jó volt, csak én Debrecenben lakom, ő meg Pécsen, így a távolság miatt végül szakítottunk.
2016. aug. 2. 12:40
 8/9 anonim ***** válasza:
# 3 vagyok, én nekem egy bizonyos indulótőke kell, ahhoz hogy beletudjak kezdeni abba amit szeretnék csinálni, csak kellenek hozzá jogtiszta szoftverek. Meg még egy bizonyos egzisztencia se ártana, mert az elején tuti döcögve indulna be a vállalkozás, így nehezen szedném rá össze, meg valamiből fent is kell tartani majd a lakást. :D Egyetemre nem tudtam menni, mert a szüleim nem tudtak pénzelni. De van egy szakmám meg egy érettségim, és volt hogy 1 hétért 130ezer forint összejött fizikai munkába, csak jól kell tudni helyezkedni, igaz nem Magyarországon dolgoztunk. :D
2016. aug. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok nem csak a munkáról és a robotolásról szól az élet, le is írtam neked miért írtam azt, amit. Szokták volt mondani a munka nemesít. Én is dolgoztam úgy 5-kor keltem, este 9-re értem haza jó esetben, de jól esett, hogy érzem dolgozok én azért a pénzért, amivel tudok itthon segíteni, nekem édesanyám beteg, az élettársának nincs jelenleg munkája természetvédelmi okokból, ott a tankolás, és ebből kapja az ember azt a felelősségérzetet, amire szükség van a későbbiekben is. Ezt a pénzt nem sajnálhatja az ember a fontos dolgokra, a családra, az ételre, a gyerekre stb. Annak az embernek, aki nem dolgozik meglepő lehet később az a tény, hogy igenis megannyi dolog van, amiért kötelezettséget kell vállalni, jön egy összeköltözés, egy új lakás/ház, azt fel kell újítani, bútorok, később szóba jön a családalapítás és ezektől a kötött dolgok miatt szoktak az emberek megijedni és sok esetben megszökni.

Természetesen kell a szórakozás is, a kikapcsolódás, pihenés, nem szabad a munkába belefulladni, de a munkával érdemled ki a szórakozást is. Én volt nem dolgoztam több, mint 3 hónapig, téli időszakban itt nehéz munkát találni, és ebben a 3 hónapban nem is mentem el szórakozni. Nem feltétlen azért, mert nem volt pénzem, meglehet oldani anélkül is egy összejövetelt, de miért szórakozzak én, nem járt az ki nekem. És én erről beszélek. Jó, ha akivel összeismerkedem, majd több évig vagyunk együtt, együtt akarunk élni, akkor legalább legyen azzal tisztában milyen felelősségeket kell vállalnia/vállalnunk az életben. Erre nevelhet a munka, mert aki ül a "szebbik" felén és úgy kapja a sült galambot elrohan.

2016. aug. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!