Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A 20-23 éves srácoknak bejönne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 20-23 éves srácoknak bejönnek a fiatalabb, de érett gondolkodású lányok? 18/L

Figyelt kérdés
2015. jún. 5. 11:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23+ os vagyok, de nagyon kevés a korosztályodbeli valóban érett lány. Sokan szeretik magukat abba a hitbe ringatni, hogy érettek 18 évesen. Akinek nem inge...
2015. jún. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Végülis attól függ, hogy kinek mi számít érettnek :)
2015. jún. 5. 11:46
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen. :)
2015. jún. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Nekem bejönnek ;)

21F

2015. jún. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

miért akar annyi mindenki érett lenni, mit jelent, mit akartok ezzel?


egyszer egy nálam fiatalabb sráccal azért nem találkoztam többet, mert elkezdett forogni a ki érett- ki nem érett témán. ahelyett, hogy élvezte volna az együtt töltött időt.


olyan benyomást kelt, mintha lehangoló véleménnyel lennél magadról, mikor tulajdonképp egy idősebb nő megbízhatóságát, talpraesettségét és önbizalmas lendületét árulod ruganyos testű, életvidámabb kiadásban.


magamból indulok ki, mikor azt mondom: fiatal sráccal vagy nővel nem azért jó járni, mert fiatal, hanem mert tetszik, amilyen. szóval kár bizonygatni, hogy olyan, mintha idősebb lennél, csak mégse.


és abba is gondolj bele, mennyire igyekeznek középkorúsághoz közeli nők, hogy sportosnak, igényesnek, ránctalannak látsszanak. ahol kiüt az erőlködés, ott vissza is üt.


szóval ha azt akarod mondani az érett szóval, hogy megbízható vagy és komoly partnert keresel a komoly magad mellé (mint a legtöbben), akkor nem értem a ködösítést.

2015. jún. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kíváncsiságból tettem fel a kérdést, mert sokan ítélkeznek a mai lányok felett, pedig nem kéne általánosítani :)
2015. jún. 5. 12:21
 7/12 anonim ***** válasza:
Miután ezt így meg kellett kérdezned itt, ezért te nem tartozol közéjük. Tehát tudunk teljesen pártatlanok lenni. Igen bejönnek az érett gondolkodású nők. De attól még nem búvalb*szott, megkeseredettnek kell lennie
2015. jún. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem igen bár elég komolytalan vagyok, viszont értelmes :D

Nem tudom ez mennyire probléma :P

2015. jún. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szubjektív, hogy kinek mi az érett, viszont nem értem hogy miért leszek komolytalan ettől az egyszerű kérdéstől? :) Búvalbaszottnak sem nevezném magam, tényleg csak az érdekelt, hogy mennyire előítéletesek az emberek.
2015. jún. 5. 12:56
 10/12 anonim ***** válasza:
akkor miért írtad ki, hogy hány évesen hány évest keresel?
2015. jún. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!