Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A 20-23 éves srácoknak bejönne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 20-23 éves srácoknak bejönnek a fiatalabb, de érett gondolkodású lányok? 18/L

Figyelt kérdés
2015. jún. 5. 11:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Minden férfinak bejönnek a fiatal, érett gondolkodású, okos nők! Hiszen önmagáért szeretik őket, hát nem igaz?? Nincs is jobb, mint egy megértő lelki társ az oldalunkon, aki komoly, értelmes, és a szívünk egy ritmusra dobban. Biztosan Andy Vajna is ugyanezt éli át.
2015. jún. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 polarbeer ***** válasza:

Szerintem ez az érett gondolkodás nem igaz az élet minden terére általánosan.


Én 23 éves férfiú vagyok, átlagban hasonlóan gondolkozom, mint a velem egykorúak, de tudok egy 10 éves és egy 30 éves fejével is látni a világ különböző dolgait. Ugyanúgy nézek néha Pokémont, és hallgatok Alvint, mint gyerekként. :D És ugyanúgy zavarba jövök ma is egy váratlan csóktól, mint annó az elsőtől. De hasonló társasággal, hasonló bulikba járok, hasonló szórakozást keresek, mint a többi velem egykorú srác. Egyetemista vagyok, de nem csak a félévi átlaggal törődöm, hanem célirányosan megyek tovább, járok konferenciákra előadni, építem a szakmai karrierem, közben évfolyamtársaim döntő zömének gőze sincs róla, hogy mit kezdjen ezzel a szakkal. Ebben érettnek gondolom magam. A pénzügyeimet is bölcsebben kezelem, mint a legtöbb évfolyamtársam, szeretek sörözni, de nem kell minden nap! Viszont gyerekesnek tartom, hogy minden félév végén megígérem, hogy "na, erre be fogok járni", vagy hogy "ezt el fogom kezdeni tanulni áprilisban", és persze sose lesz belőle semmi. :)


Egy ember rétegeltebb annál, hogy "fiatalabb, de érett gondolkodású". Én mindenképpen a fiatalabb lányokat szeretem, és szeretem, ha van is esze mellé.

Írj, ha gondolod.

23/F

2015. jún. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!