Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érett gondolkodású nő vagy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érett gondolkodású nő vagy, vagy csak rámondod?

Figyelt kérdés

Rengeteg válasz érkezik az oldalon, hogy a korombeli nők az idősebb pasik társaságát kedvelik, és őket is keresik párkapcsolatra.

20 éves nő 30as pasit keres, azon oknál fogva, hogy "érett kapcsolat".

Ezt egy korombeli "érett" nő fejtse már ki nekem, hogy ő miben érzi magát érettebbnek, hogy neki 30as pasi kell...


Egy érett 22 éves.


2015. máj. 29. 09:20
1 2
 1/15 A felhasználó ***** válasza:
48%
Tudod hogy melyik nő gondolja magáról hogy érett gondolkodású? Az összes.
2015. máj. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Attól érzem magam érettnek, mert nekem nem kell harmincas pasi, hanem egy korombeli, célokkal rendelkező, intelligens, kedves, megbízható srácot keresek. Nem pedig egy pénzes apucit.
2015. máj. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tartom magam érettebb gondolkodásúnak a koromnál, ugyanakkor szerintem így 25 éven túl már természetes, hogy valaki a jövőjével foglalkozik, elgondolkodik a családalapításon és felelősséget tud vállalni.

Szerintem az érett gondolkodást elsősorban az átélt tapasztalatok és aa jellem befolyásolja.

2015. máj. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
6%
Szeretem az erett gondolkodasu noket! :D
2015. máj. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Valószínűleg a legtöbbjüknek státuszszimbólum lehet... Nekem pl. sosem volt életcélom, hogy 8-10 évvel idősebb párom legyen. Ilyen 1-2 évvel idősebbekkel próbálkoztam. Ebből általában az lett, hogy 1-2 év után rájöttek, hogy ők még nem állnak készen ilyen szintű kapcsolatra, még bulizni meg hódítani akarnak, nem akarnak még összeköltözni, se közös célokat... én meg életem párját kerestem a kezdetektől fogva. Teljesen véletlenül alakult pár éve, hogy rámírt egy 8 évvel idősebb pasi, és vele valahogy egyeztek az elvárásaink és a terveink. Idén házasodunk.
2015. máj. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
5.-nek viszont igaza van: a huszonéveik elején járó srácok általában még nem állnak készen komoly kapcsolatra, amiben előre kell tervezni, vagy ha azt is mondják, utána rájönnek, hogy ők még szeretnének más lányokkal is ismerkedni, meg "kiélni" magukat. Akinek nem inge...
2015. máj. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Sok nő már húszon évesen érettnek hiszi magát. De nagyon sok nő még negyven évesen sem tudja mi az hogy férfi.
2015. máj. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A 20 éveiben járó Nők azért keresnek 30+ hapsikat, mert nem akarják végigjárni a szamárlétrát, nem szeretnének próbálkozni és szenvedni a haszontalan párkereséssel, hanem kihasználva fiatalságukat,szépségüket tudatosan törekednek arra, hogy az életben előrébb jussanak. Nincs ebbe semmi különös, egyszerűen nem akarnak éveket csapongani, bulizni, hanem minél hamarabb le akarják tudni a párkeresés folyamatát és kiegyensúlyozott tejes életet akarnak élni. Lássuk be hogy van benne logika, mert a nálánál 10 évvel idősebb nőknél jobban néz ki, férfi szemmel több benne a potenciál, és ha veszi a fáradságot arra, hogy meg tanuljon éretten viselkedni akkor nagy eséllyel éri el a célját.

Nem véletlenül keres 30+ korú férfit, mert már befejezte az iskolát, már van némi egzisztenciája,már van jól fizető állása, már van tapasztalata Nők terén, és ha szerencsés vannak közös jövőkép. Egy 20éves srác ennek csak erős szülői támogatás mellet tud megfelelni, ami nem túl gyakori.

2015. máj. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8-as. Én már befejeztem az iskoláimat. Már a harmincas éveimben járok. Nincs állás, se jól fizető munka. Nincs nő csak néha valami futó egy éjszakás. Se család se gyermek. És tudod ez így volt húsz éves koromban is. Nem volt szülői támogatásom mert nem ismertem őket. Amit a nők elvárnak azt egy átlag férfi soha nem üti meg.
2015. máj. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem a 30-as férfiak várásával van a gond, hanem az önjelölt kijelentéssel, mondván ő bizony érett. Csak akkor honnan születnek a kérdések százával naponta, ha egy lány sem viselkedik így?
2015. máj. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!