Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érett gondolkodású nő vagy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érett gondolkodású nő vagy, vagy csak rámondod?

Figyelt kérdés

Rengeteg válasz érkezik az oldalon, hogy a korombeli nők az idősebb pasik társaságát kedvelik, és őket is keresik párkapcsolatra.

20 éves nő 30as pasit keres, azon oknál fogva, hogy "érett kapcsolat".

Ezt egy korombeli "érett" nő fejtse már ki nekem, hogy ő miben érzi magát érettebbnek, hogy neki 30as pasi kell...


Egy érett 22 éves.


2015. máj. 29. 09:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én az 1-essel értek egyet :)
2015. máj. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Amíg vn igény az ilyen nőkre, nem rájuk kellene dühösnek lenni, meg mutogatni, mert a férfiak között is vannak ugyanolyan sz.a.r alakok.

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randiz..

2015. máj. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
55%
#12-es, egyik válaszoló sem dühösen írt. Ezzel szemben te bemásolsz ide egy teljesen normális hangnemben feltett kérdést, majd śzar alaknak hívod. Gratulálok.
2015. máj. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia Kedves Kérdező!

Ezt benézted!

Ezek a nők azért keresnek 30-40 éves pasit mert tudják hogy a férfiak későn érnek, ergo a 25 éves férfi még gyerek.

Ez igaz is mert én erre még emlékszem,

noha hülye fejjel már nős voltam! A nők egyébként nem érettebbek, csak a puncival minden ki tudnak zsarolni a férfiakból! :-)

2015. máj. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Buta az az ember, aki mindenfele eloismeret nelkul jelenti ki azt, hogy az osszes huszoneves ferfi gyerekes, celtalan. Nekem ilyen no nem is kene, aki lusta megismerni az ertekeimet, csak elbol elitel, mert huszas eveimben jarok. A 30+ kor messze nem garantalt jol fizeto allasra, erett szemelyisegre, es legfokepp tapasztaltsagra. Aki kor alapjan jelent ki igy dolgokat, az felszines, szamito ember.
2015. máj. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!