Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan érjem el hogy hiányozza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el hogy hiányozzak a volt pasimnak? Hogy ráébredjen hogy csak én kellek neki?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 17. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
magától is rá fog ébredni, ha van mire, ha meg nem akkor bele is gebedhetsz akkor sem fogsz neki hiányozni, ez nem olyasmi amit tudsz befolyásolni. amiből egyszer kiléptél azon lépj túl, mert csak időpocséklás az az idő, amit kesergéssel töltessz. keress mást.
2010. ápr. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
egyetertek az elozo valaszoloval.nem kell semmit tegy..jelentkezni fog ha hianyzol majd neki..de az is fennall hogy nem mer majd jelentkezni hiaba hianyzol neki,mert buszke es azt akarja mutatni,hogy milyen eros es,hogy milyen jol megvan..a lenyeg,hogy ha nem tartjatok a kapcsolatot,akkor egy kis ido elteltevel jelentkezz es kezdjetek el beszelgetni..onnan minden a maga utjan fog haladni..
2010. ápr. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyszer már nem kellettél neki, akkor már nem is fogsz.

Azért vagy neki egy volt barátnő. Amúgy miért vársz egy olyan embert vissza, akit nem érdekelsz már?

Én sem várom vissza a volt barátomat, pedig még mindig szeretem. Nem volt már belém szerelmes, és semmit nem tett azért, hogy működjön a dolog és együttmaradjunk.

Nekem ennyi bőven elég ahhoz, hogy örökre a múltam maradjon...

Remélem idővel te is így gondolod majd. Kár ilyenen rágódni. Engedd el végleg.

2010. ápr. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%
Szoktasd rá a heroinra, és gondoskodj róla hogy csak tőled tudjon hozzájutni.
2010. ápr. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
nyomtalanul tűnj el az életéből. nekem bevált
2010. ápr. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia utolsó! Vissza is ment hozzád? :) Mennyi idő múlva?
2010. ápr. 25. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!