Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érjem el hogy hiányozza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el hogy hiányozzak a barátnőmnek, de mégse veszítsem el?

Figyelt kérdés
A hét végéig nem tudunk találkozni, mert nem ér rá a barátnőm. Hogyan érjem el hogy hiányozzak neki? Mindennap beszélünk msnen. És attól félek ha nem jönnék fel minden nap akkor talán megfordul a fejébe hogy talán mégse szeretem és így eltávolodunk egymástól. Én szeretem hogy mindig beszélünk, de azért arra is kíváncsi lennék hogy hiányoznék neki ha nem beszélnénk. Szerintetek mit tegyek? Elégedjek meg azzal hogy mindennap beszélünk vagy ne járjak fel msnre? Nem nagyon kockázatos hogy eltávolodunk és szakítunk?
2010. okt. 18. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

távkapcsolat?

amúgy szerintem ki is mondtad a megoldást: ne menj fel minden nap msn-re. ha ebből azt a következtetést vonja le, hogy nem szereted és szó nélkül elkezd eltávolodni tőled, akkor annyit is ér a kapcsolat.

2010. okt. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom, hogy egy párkapcsolatban nem okos dolog egymást "manipulálgatni".


Gondolom, még újak vagytok, és ezért jól esne egy kis megerősítés, hogy "igen fontos vagyok neki", de szerintem nem jó ötlet ezt ilyesmikkel kikényszeríteni, jön az majd magától, ahogy jobban "összenőtök".


Egyébként nem mindenki ilyen "hiányolós", attól még ugyanúgy szerethet és ugyanúgy örülhet annak, ha viszontlát.

Én is ilyen vagyok.


25L

2010. okt. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!