Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol vannak azok a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak azok a férfiak, akiknek olyan szexisen éhes tekintetük és mozgásuk van, mint az alábbi klip-ben szereplő énekesnek?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=GOJk0HW_hJw

Mintha azt mondaná a tekintetével: "akarom ezt a nőt", "kell ez a nő", "vonzódok hozzá" :)

Komoly válaszokat köszönöm :)



2016. júl. 20. 13:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
16%

Hol vannak? Kb a 80-as években.

Ha ilyen nyomorékul néznék ki lehet felkötném magam. :D

2016. júl. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha így mozogna és nézne egy férfi a való életben, vagy elrohannál, mert azt hinnéd, hogy egy megszállott, vagy kiröhögnéd, hogy mi ez, egy szappanopera meghallgatás? :DD
2016. júl. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Alulműveltek :-P Coverdale egy rock Isten volt! Egyébként tele voltak a dalai erotikával :-D

Én pont úgy nézek az utcán minden nőre, hogy "akarom" :-P Bár a hajamat egy fél éve már levágattam ...

2016. júl. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, eddig a 3-asnál van egy jó pont :)
2016. júl. 20. 13:59
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is a nyolcvanas van hetvenes születésűek között.
2016. júl. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
3.Akarni meg szarni az kettö!
2016. júl. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#6:

Nyugi, amit akarok, azt megkapom ;-) ...

2016. júl. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
oké 7-es akkor nincs gond.Jó lehet neked. :)
2016. júl. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#8:

Jó is! Nem panaszkodom ;-)

2016. júl. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
34%
És hol vannak azok a nők, akikre így lehet nézni, és esetleg egy kevésbé helyes faszihoz is tudnának vonzódni? Mert én szinte csak olyan nőszemélyeket látok, akik belebújnak a telefonjukba, kommunikáció level 0 a hús-vér emberekkel, szemezni sem nagyon lehet velük, ha megpróbálsz beszédbe elegyedni velük, vagy bunkók, vagy jobb esetben tőmondatokban reagálnak, és olyanok, mint akikből bármiféle érzelem hiányzik. Tisztelet a minimális kivételnek.
2016. júl. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!