Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz lenne ha randizunk és én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz lenne ha randizunk és én tuti éhes leszek és beülök kajálni valahová, de csak magamnak veszek valamit? Vagy szóljak neki előre h. hozzon magával pénzt hátha kell majd?

Figyelt kérdés
2013. máj. 22. 19:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég gáz!
2013. máj. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Az a gáz, hogy randiztok és zabás leszel és meg sem fordul a fejedben, hogy meghívd...
2013. máj. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Az!...
2013. máj. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

O.o Fiú vagy, vagy lány? Egyik esetben se mondj, hogy hozzon pénzt, ez alap. Max arra utalj, hogy hova mennétek.

Ha fiú vagy, minimum kérdezz rá, hogy ő nem kér e vmit (és természetesen te fizetsz). Ez az illem.

2013. máj. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Könyörgöm mondd,hogy lány vagy!
2013. máj. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Úristeeen, nagyon szánlak ha fiú vagy:S
2013. máj. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok, csak nem toom...most mindenki ugyanannyira akarja akkor neki is ki kell venni a részét egyenlően. Na a lényeg az h. nekem tuti ennem kell majd mert olyan a gyomrom h. egész nap eszem.. de nem tervezem h. meghívjam mert nincs rá miből örülök ha magamnak lesz elég.
2013. máj. 22. 19:40
 8/22 kerdezoember válasza:
72%
én csináltam ilyet annó, jól megsértődött a csaj, de mint tudjuk a nők bírják a bunkókat, kivéve ha olyan kövér mangalicák mint ahogy téged elképzellek digidagi hurkagyurka husimusi pogácsapeti zsírosrezső szafaládé
2013. máj. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Akkor is meg kell kérdezned tőle, hogy ő kér e valamit, mert úgy illik. :D
2013. máj. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ha férfi vagy akkor gáz, mert nem fizeted neki, de még meg is kéred hozzon magával pénzt. Ha nő vagy akkor is a csoróság jön le rólad.
2013. máj. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!