Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz lenne ha randizunk és én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz lenne ha randizunk és én tuti éhes leszek és beülök kajálni valahová, de csak magamnak veszek valamit? Vagy szóljak neki előre h. hozzon magával pénzt hátha kell majd?

Figyelt kérdés
2013. máj. 22. 19:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Oks már tudjuk melyik nemhez tartozolXD Későn írtam.
2013. máj. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Hülye vagy. Ne vidd kajáldába ha nem tudod meghívni! EZ GÁZ. Meglehet, hogy a lány azt mondja, ő szeretne fizetni, de ezt semmiképp se várd el tőle! Neked mindenképp úgy kell készülnöd, hogy te fizetsz, ha csak nem utasítja vissza.

Vigyél kaját otthonról, aztán hívd el piknikezni :D

2013. máj. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 kerdezoember válasza:
48%
piknik tökéletes, oldalszalonnát szelsz neki jó zsíros kenyérre aztán a hagymától illatozó pofáddal megpróbálod lesmárolni ő pedig a még parizerdarabokkal teli nyelvével átnyal a te szádba ettől megijedsz és beszűkül a gyomrod
2013. máj. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezd meg, nem-e fizetné ki a te kajád felét. Csak hogy ő is kivegye a részét.


A minimum az lenne, hogy megkérdezed, nem kér-e ő is valamit. Ha azt mondaná hogy nem (ami elsőre valószínű), akkor nem erősködnél és hagyhatnád. De ilyen szöveget hogy hozzon magával pénzt ne mondj, ha akarod hogy valaha is a barátnőd legyen.

2013. máj. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Nem vagyok dagadt csak kicsit zsíros mert edzem és tömegelek és kell a sok kaja meg éhes is vagyok...

am ez vagyok én

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__43..

2013. máj. 22. 19:50
 16/22 anonim ***** válasza:
Semmi baj Batman akkor is paraszt vagy.
2013. máj. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Gáááz, akkor is gááz nem kell itt az edzéssel jönni, teljesen lényegtelen
2013. máj. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 kerdezoember válasza:
kertes házból nehogy már ne legyen egy ezresed meghívni a csajt, vegyél kevesebb jumbót BrúszVén és abból hívd meg
2013. máj. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Igen, eléggé...

18/L

2013. máj. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nem gáz, egyáltalán! Vessen magára az a nő, aki ilyen taplóval randizik! :D
2013. máj. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!