Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Szoktatok válaszolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szoktatok válaszolni a társkeresős levelekre?

Figyelt kérdés
Mert nekem idáig mindet csak kitörölték. Még egy "Menj a p>csába!" levelet sem kaptam, pedig normális leveleket írok.
2010. ápr. 15. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Régebben fenn voltam ilyen szarokon. Nos a véleményem, hogy telibesz@rik mindenki. Komolyan egyetlen választ sem kaptam, illetve 1 lány írt magától levelet. Nem vagyok ronda, hanem kifejezetten jóképű valaki. Na erre varrj gombot. Értelmes leveleket írtam, nem sablonokat, hanem mindenkinek egyedi levél ment. Tanultam az esetből, soha ne ismerkedj ilyen szarokon!!!
2010. ápr. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen.Ha fent lennek ilyen oldalakon akkor valaszolnek, nem telik semmibe egy level irasa, vagy megmondanam h igen bejon az illeto vagy ha nem akkor azt is megirnam hogy sajnalom, nem jon be(ezt finoman is meg lehet fogalmazni), ez igazan csak muveltseg kerdese
2010. ápr. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs más ismerkedési lehetőségem.:S Az unkontestvérem társkeresőm ismerte meg a menyasszonyát, gondoltam én is kipróbálom, de eddig semmi ráadásul fizetős oldalra regeltem, mert több eséllyel vannak fent normális lányok. Mindegy van még párhetem míg lejár az előfizetésem addig próbálkozom, aztán végleg elfelejtem a társkeresőket.
2010. ápr. 15. 11:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Tudod, a remeny hal meg legutoljara
2010. ápr. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Első azt hiszem most én is megtanulom.:S
2010. ápr. 15. 11:24
 6/7 anonim ***** válasza:

Amikor fent voltam a love.hu-n, a normális üzenetekre mindig válaszoltam. Nagyon idegesített, amikor valaki levél nélkül kért a képeimhez hozzáférést. Persze nem adtam (csak ha valami nagyon szimpatikus és nagyon jól kinéző srác volt az). Ezek után meg kaptam az anyázós leveleket, pl. "miért nem adtál hozzáférést, gondolom az utcán is megnéznek, nem zacskót húzva a fejedre mászkálsz!" Az ilyenek menjenek a fenébe. Azt válaszoltam, hogy az utcán sem szeretem, ha mindenki megbámul.

Úgyhogy szerintem egy normális lány azért válaszol a mailekre, legalábbis az én ismerősi/baráti körömben ez így működik. Mi emez pasikat küldtük el melegebb éghajlatra

2010. ápr. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van pár hely, ahol fent vagyok, és megtanultam, hogy nem érdemes levelet írni. Eddig egyetlenegyre se kaptam választ, csak törölték, pedig én se sablonokat írok. Ahogy az első, én is csak úgy kaptam levelet, ha egy lány magától írt. Úgyhogy ennyit erről, nem érdemes energiát fektetni bele, pár ilyen kör után már azt mondom, na csináljanak ők is valamit, ha már itt vannak, és akarnak is valamit.
2010. ápr. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!