Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem érzem azt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érzem azt?

Figyelt kérdés

Mióta szakítottunk a barátommal,sok fiúval beszélgettem ,találkoztam ,randiztam.

Mondhatni elég sokszor.

De mégse érzem senkinél se,hogy nekem ő kellene.Azt érzem,hogy számomra a volt barátom a tökéletes ember.

Illetve az is baj,hogy senkihez se tudok közeledni úgy.:se csók,se szex,semmilyen fajta testiség.

Miért van ez????

21 L



2016. júl. 4. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, még nem zártad le magadban a kapcsolatot, így nem tudsz nyitottnak lenni másokra. Talán az első barátod volt az illető, így érthető is lenne. Plusz a szavaid alapján úgy érzem, hogy mindenkit a volt barátodhoz mérsz, és előre eldöntöd, hogy úgyse érnének fel hozzá, tehát megideologizálod azt, hogy miért ne kelljen elfelejtened a srácot.
2016. júl. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vagytok együtt, akkor nem volt tökéletes. Pihenj egy kicsit, dolgozd fel a szakítást és akkor randizz csak, ha már készen vagy.
2016. júl. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
már bocs de azt várod valakitől hogy 2-3alkalomnyi, 1-2 órás találkozó alatt annyi élményben részesítsen mint a korábbi pasid hónapok vagy akár évek alatt???? ne a expasidhoz ánblock hasonlítsd őket hanem a pár napja ismert akkori exedhez mert úgy korrekt
2016. júl. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
amig nem felejted el addig nem fogsz tudni mast a kozeledbe engedni
2016. júl. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt még megértem,hogy kapcsolatot nem tudok kialakítan még most,na de ,hogy semmi féle testiséget se az szörnyű.Mikor mások vígan ezzel meg azzal vannak. És igen hiányzik ennyi idő után,de egyszerűen nem tudok,nem merek mással.
2016. júl. 5. 00:06
 6/6 A kérdező kommentje:
Pedig nem ő volt az első barátom.
2016. júl. 5. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!