Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet, hogy azért nem keres,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy azért nem keres, mert virágot vettem neki? Tényleg ciki volt, vagy csak én érzem annak?

Figyelt kérdés

2 hete randizgatunk, eddig mindennap írt, hívott. Tegnap volt a szülinapja és fogalmam sem volt mit vehetnék neki, ezért vettem egy csokor virágot.Lehet buta ötlet volt, de alkoholt nem iszik, nem édesszájú, így azt gondoltam egy nagyon szép csokor nem lehet melléfogás. Viszont mikor átadtam neki kicsit furàn nézett rám és mintha az egyik kukánál elgondolkozott volna, hogy kidobja..lehet csak én láttam így, mert amúgy nem mondott rá semmit csak megköszönte.Viszont ma nem is írt meg semmi, kicsit aggódom, hogy valami mást kellett volna kitalálnom, de a virágnak elvileg mindenki örül.

19/l ő 22/f


2016. máj. 28. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Sosem a tárggyal van a hiba. A szándékodat nem értékeli, tehát téged nem értékel. Feltéve, hogy az van, amire gondolsz.
2016. máj. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Egyáltalán nem volt ciki! Lehet, hogy valami más ajándékra is számított. Próbálj vele beszélni,

lepd meg egy gyertyafényes romantikus vacsorával! :-)Aztán ahogy idővel kiismered, már tudni fogod egyes alkalmakra mivel lephetnéd meg! :-)

2016. máj. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Virágot vettél egy pasinak? OMG.
2016. máj. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Nemár.. Ez tényleg ciki. Pasinak csokor? 😁
2016. máj. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát..elég gáz, igen, lehet hogy ezért nem hívott..
2016. máj. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktak pasinak virágot venni, de ritka nagy bunkóság lenne a részéről, hogyha ez miatt nem keres...Akkor meg ne is bánd, mert a gesztust kell ilyenkor értékelni.
2016. máj. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ritka nagy bunkóság férfinek virágcsokrot venni...ne csodálkozz hogy nem keres..gondolom nem igazán érzi ezek után férfinek melletted. 28N
2016. máj. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Függ attól, milyen virág, vannak úgynevezett "férfias" virágok: flamingó, strelícia. Mi apámnak mindig olyat vettünk szülinapra, mondjuk mellé italt is. Amúgy ha most egy napig nem ír a fiú, még írhat, lehet bealudt.
2016. máj. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Virágcsokrot fiúnak? Nőként sem örülök neki, mert haza kell vinni és mindenki tudja egyből hogy hol voltam.

Szülinapra?: Két hét után?

Puszi, Köszöntés, Valami zsebméretű apróság csak hogy gondoltál rá.

2016. jún. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!