Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan utaljak rá, hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utaljak rá, hogy csak meg akarom ismerni?

Figyelt kérdés
(csak hölgyek válaszát várom és fontos a story:) )Megismertem 1 lányt aki nagyon felkeltette az érdeklődésemet! Hasonlóan művészi beállítottságú, illetve alternatív gondolkodású mint én és olyan dolgokról tudok vele beszélgetni amiről más lányokkal nem!És hülyén hangzik, de úgy érzem, hogy pont olyan hullámokat sugároz amiket én betudok fogadni:P (ami nálam nagyon ritka)És ezért szeretnék vele több időt tölteni, mert egyszerűen vágyom a társaságára! Viszont nekem van barátnőm akit nem akarok elhagyni . És a csaj nem olyan típus aki belemenne amolyan 3. fél dologba, meg egyébként sem arra vágyom, hogy csak megdughassam!(igaz, nagyon durván vonzó a csaj!!:P)Szóval nemsokára találkozunk és elég sanszos, hogy ő viszont máshogy értelmezi a közeledésemet. Szóval hogyan tudathatnám vele, hogy egyenlőre nem akarok többet csak megismerni(és ki tudja idővel akár történhet is köztünk valami, ami tök izgalmas szerintem :) ) Csak nem szeretném, hogy amiatt,hogy nem közeledek komolyabban azt higgye, hogy nem merek lépni és szerencsétlennek tartson!(22F)
2010. ápr. 12. 23:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ha van barátnőd, miért randizol egy másik lánnyal ? Te is bevallottad, hogy vonz a csaj, ne verd át saját magad.
2010. ápr. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Hát én nő vagyok és rajtad nem lehet kiigazodni. Döntsd már el mit akarsz basszus. Más lányt, akivel egy idő után talán együtt is leszel és az tök izgalmas lesz. Mi a jó istent akarsz te akkor a jelenlegi barátnődtől? Hány nőt akarsz talonban tartani? Kicsit lépj ki a rózsaszín ködből és gondolkozz el azon amit írtál. Nőként tekintesz rá, de van barátnőd, ha csak barátnak kellene ez a lány, nem írtál volna ide, mert barátkozni senkinek sem tilos. Nézz magadba aztán szidd itt a többieket.
2010. ápr. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ja és akármilyen szép körítést írhatsz hozzá, lerövidítve akkor is azt jelenti, hogy jó neked tartalékban ez a lány, mert igenis nőként érdekel. Két vasat akarsz a tűzben tartani és ha tetszik, ha nem ez undorító dolog mindkét lánnyal szemben. Legyél korrekt és akkor majd nem kell ilyen szép hosszú hozzászólásokat írnod az egyébként teljesen korrekt válaszokra.

(Én most válaszolok először, nem magamat védem).

2010. ápr. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit kell szekálni itt ( a kérdezőt) tök őszintén és normálisan elmondta, hogy mit akar. És mellesleg meg ez egy ilyen oldal, szal nem tudom mi van veletek!!!! Tiszta hülyék vagytok, persze ha ti irtok ki ilyen kérdést és nem tudjátok mit csináljatok akkor meg tisztára ki vagytok akadva ha hülyeségeket irnak össze-vissza! de akkor godoljatok arra h ti is ezt csináljátok! és a kérdezőnek tisztára igaza van mármint a kommentekben!!!!!!!! na ennyi...


A tanácsom: Szerintem mond el a lánynak az igazságot, persze csak ha nem ismeri a barátnődet. Mond azt neki, hogy nagyon tetszik, de egyenlőre még a barátnőddel akarsz maradni, és később kialakulhat valami köztetek, ha ő is benne va, mond el neki, hogy mennyire szimpatikus neked. És ha így jó neki, hogy egyenlőre barátok vagytok és mindent megbbeszéltek, akkor nincs semmi gond, benne van ebbe hogy amíg te a barátnőddel vagy addíg ő is szabadon pasizhat, majd ha szakítatok akkor lehetséges hogy összejöttök. De ez az én véleményem. Amugy sok szerencsét vele :)


21/L

2010. ápr. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Jó tudom kérted hogy csak nők írjanak de én nem oltani akarlak. Először döntsd el hogy pontosan mit akarsz. Racionálisan és érzelmileg is gondold végig a helyzetet. Ha össze akarsz jönni ezzel a lánnyal, szakíts a mostani barátnőddel. Így korrekt. Ha nem akarsz, akkor legyél vele őszinte és mondd meg neki, hogy reméled nem értelmezi félre a helyzetet, mert te csak barátkozni szeretnél. Ilyeneket meg hogy "egyelőre csak barátkozni" meg "később még lehet valami" hanyagolj mert a lány azt fogja hinni hogy csak valami pótlék neked és hogy kihasználod. 19/F
2010. ápr. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Sztem elég egy enyhe utalás. Ha ténylegegy hullámhosszon vagytok akkor érteni fogja, és nem sértődik meg.

Az nagyon fontos hogy valaki megtalálja azt akivel olyanokról tud beszélni amiről másokkal nem de azért nagyon foglalkoztatja.

Van egy srác akivel igy vagyok. De remélem ő nem értelmezi úgy azt hogy szeretek vele lenni és beszélni, hogy szerelmes is lennék bele. De ettől függetlenül sokat gondolok rá. Főleg hogy még alig ismerem. Ha megismerek egy érdekes embert, aki nem olyan átlátszó fajta, akiről sosem tudom hogy mi van még "benne", akkor mindig sokat gondolok rá, és nehéz eldöntsem hogy mit érzek iránta...


Hmm... ez nemtudom mennyire lett értelmes... félek semennyire... de azért megpróbáltam.. ^^

2010. ápr. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!!! Végre akadnak emberek akik globálisan értik, hogy miről beszélek, nem csak kiemelnek mondatokat!


Elég fiatal vagyok még, és saját magamon látom ahogy formálódik az ízlésem, az érdeklődési köröm és alapjában véve az egész elképzelésem a világról.És ő valami olyat képvisel amivel jelen pillanatban azonosulni tudok.Ezért vonz a személyisége, szeretném megismerni az életét,a véleményét, hallani a gondolatait!

Nem tudhatom milyen típusú emberek vagytok, de előfordult e már veletek, hogy a környezetetek nem ért meg?Csinálsz valamit, mondasz valamit, cselekszel valamiképp és egyszerűen mindenki néz rád tágra nyílt szemekkel( de szó szerint leblokkolva bámulnak rád ), mert nem értik, hogy te mit akarsz!És ő az első aki érti!Nem csak úgy tesz mintha, hanem valóban...Látja, hogy ki vagyok én!És nincs mért itt belekeverni a barátnőmet, mert ez az emberi kapcsolatoknak egy teljesen más szintje.

No mind1 , kicsit elkalandoztam :)Arról meg, hogy vonzódom hozzá csak annyit, hogy nekem ne mondj már senki, hogy a fiú-lány barátságoknál legalább az egyik fél részéről nincs vonzódás!

És kedves 14:57 ha figyelmesebben olvastad volna az előzményeket, számodra is nyilvánvaló lenne, hogy pont nem az motivál, hogy összejöjjek vele!Éppen erre irányult a kérdésem, hogy hogyan utaljak erre diszkréten?Reméltem, hogy kapok valami női praktikát , vagy mit tudom én :)Mert azért spontán beszélgetés közben előhozakodni ilyesmivel, hát nem is tudom ...bevallom valami reméltem valami trükköset itt tőletek:) de lehet, hogy az őszinteség a megoldás...

2010. ápr. 14. 00:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!