Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan utaljak rá, hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utaljak rá, hogy csak meg akarom ismerni?

Figyelt kérdés
(csak hölgyek válaszát várom és fontos a story:) )Megismertem 1 lányt aki nagyon felkeltette az érdeklődésemet! Hasonlóan művészi beállítottságú, illetve alternatív gondolkodású mint én és olyan dolgokról tudok vele beszélgetni amiről más lányokkal nem!És hülyén hangzik, de úgy érzem, hogy pont olyan hullámokat sugároz amiket én betudok fogadni:P (ami nálam nagyon ritka)És ezért szeretnék vele több időt tölteni, mert egyszerűen vágyom a társaságára! Viszont nekem van barátnőm akit nem akarok elhagyni . És a csaj nem olyan típus aki belemenne amolyan 3. fél dologba, meg egyébként sem arra vágyom, hogy csak megdughassam!(igaz, nagyon durván vonzó a csaj!!:P)Szóval nemsokára találkozunk és elég sanszos, hogy ő viszont máshogy értelmezi a közeledésemet. Szóval hogyan tudathatnám vele, hogy egyenlőre nem akarok többet csak megismerni(és ki tudja idővel akár történhet is köztünk valami, ami tök izgalmas szerintem :) ) Csak nem szeretném, hogy amiatt,hogy nem közeledek komolyabban azt higgye, hogy nem merek lépni és szerencsétlennek tartson!(22F)
2010. ápr. 12. 23:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%
Hullámokat sugároz? Azért vigyél Geiger-Müller számlálót. Biztos ami biztos...
2010. ápr. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
akkor pont olyanok vagytok mint két vóki-tóki
2010. ápr. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
60%
Mondd neki: Baze, nem kellesz, mint nő, csak a hullámaidra bukok. Ez biztos beválik. :)
2010. ápr. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

az wolki tolki barátom! de amúgy nem volt rossz:)

de ti meg ne itt verjétek már a farkatokat!!!

2010. ápr. 13. 00:05
 5/17 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy egyelőre csak baràtnak szeretnèd, de azèrt húzzon sorszàmot, hàtha egy nap a barâtnőd elolvassa ezt a kèrdèst, dühös lesz, kirúg, na, akkor jó lesz az Ő "haverpuncija" is. Tipikus idióta vagy.
2010. ápr. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Mi az hogy nem akarsz tőle semmit, erre itt vergődsz a kérdéseddel, mert állandóan ő jár a fejedben?? Magadnak ne hazudjá' már!!!
2010. ápr. 13. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ha kijavítasz valakit, akkor javítsd ki jól, mert te is rosszul mondtad. Ugyanis az Walkie Talkie.

2010. ápr. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nos, az a baj, hogy tipikusan olyan emberek vagytok akiknek csak fekete vagy fehér létezik!Néha sokkal többről szólnak a dolgok mint megdugni vagy összejönni valakivel...Van, hogy az Embert tartod sokra,és tudod, hogy nem az a következő lépés, hogy összejössz vele vagy csak simán megcsalod vele párszor a barátnődet!Hanem itt valami másra van szükség!

A kérdést azért tettem fel, mivel nem vagyok egy nagy színész, milyen apró jelekkel tudnék utalni, amit egy NŐ ért.(mivel nekik sokkal jobb érzékük van ehhez :))Illetve egyikőnknek sem kellemetlen a szituáció.Mert azért kimondani, hogy "ugye tudod,h ez nem egy randi" nagyon hülyén hangzik!Gondolom szóba ejteni a barátnőmet meg hasonló dolgok működhetnek...Csak reméltem van valakinek valami jó ötlete.De úgy látom csak hiper-intelligens emberek válaszolnak,akik jellemzően a mai társadalomra, nem tudnak elfogadni és agresszíven bírálnak mindent ami nem fér bele az ő kis primitív életükbe...

2010. ápr. 13. 09:21
 9/17 anonim ***** válasza:

Hűha, az Intelligens Nagyúr mèrges lett rànk :(

Minek is ereszkedtèl közènk az ingovànyba...


De van egy remek ötletem: amikor talàlkozol ezzel a szupercsajjal, akit nem akarsz megizèlni, de talàn kèsőbb mègis, vidd magaddal a jelenlegi baràtnődet! Az elèg egyèrtelmű jelzès-mindkèt lànynak...

2010. ápr. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Haragszik rád a fa**om! :DDD Azt gondolsz amit akarsz!

De nem veszed észre, hogy csak a szexen vagy fennakadva és nem is érted, hogy miről beszélek ?:D

Lehet, hogy kicsi radikális a hozzáállásom, az is lehet, hogy én nem látom tisztán.Meglehet!Igaz nem vagyok valami idős(nem tudom ti hány évesek vagytok)viszont egy valamiben biztos vagyok, az értelmesebb nők unják már az ilyen sablon csávoka amilyen te is lehetsz :)

Egyébként meg örülök, hogy annak ellenére, hogy kértem csak nők alkossanak erről vélemény.Te annyira érdekesnek találtad a témát, hogy itt fejtegeted hasznos gondolataidat!

Mellesleg meg szerintem ez ennek az oldalnak a szépsége, hogy olyan kérdéseket teszel fel amiket semmilyen más körülmények között nem tudsz másokkal megvitatni.Mivel gyakorlatilag nem létezik teljes őszinteség az emberek között!És minden áldott embernek ( még neked is :) ) fogalmazódnak meg nap mint nap olyan gondolatai és kérdései amelyeket ha mások előtt kifejtene, nevetést vagy felháborodást váltana ki!Én csak őszinte voltam, hogy ezzel kapcsolatban mi zajlik a fejemben...

Még azt is megkockáztatom, hogy egyike lehetsz azoknak akikenek a kérdései nap mint nap ezrek sírva röhögnek a a Fuck Yeah GYiK-on ! :DD És itt lép be az oldalnak egy másik csodálatos tulajdonsága , az anonimitás!

2010. ápr. 13. 12:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!