Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mivel szoktátok felpörgetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel szoktátok felpörgetni magatokat, hogy tudjatok csajozni?

Figyelt kérdés

Azokhoz szól a kérdés akik szórakozó helyen ritkán csajoznak mert nincsen elég önbizalmuk.

Viszont ha néha már elegük lesz akkor aztán megy...de hogy csináljátok?:)


2010. ápr. 12. 21:47
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
kedves 15 éves barátom. kár h nem vagy 10 évvel idősebb... nekem nem jönnek be a nagyarcú taplók... persze eddig csak ilyenekkel sodort össze az élet de mikor elkezdenek arcoskodni én meg 2 mondattal leoltom őket akkor jön a shrek macskás szem h "jaj szivi nem úgy gondoltam én ezt..." de hát ekkor már mind1 :)
2010. ápr. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

A 21.25 a 21.21nek szól? :D

Félre értettél ebben az esetben, ki is kérem szépen magamnak.

A "15 éves"t meg vegyük úgy, nem vettem észre.

2010. ápr. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
22:32 az a válaszoló vagyok aki írta a görög istent meg a 10 évvel idősebbet... azért írtam h kár h nem vagy 10 évvel idősebb mert az én korosztályomban lehetetlen ilyen pasit találni aki nem arcoskodik és nem bunkó. szerencsés lesz a leendő asszonykád :)
2010. ápr. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
wowozz
2010. ápr. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!