Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mivel szoktátok felpörgetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel szoktátok felpörgetni magatokat, hogy tudjatok csajozni?

Figyelt kérdés

Azokhoz szól a kérdés akik szórakozó helyen ritkán csajoznak mert nincsen elég önbizalmuk.

Viszont ha néha már elegük lesz akkor aztán megy...de hogy csináljátok?:)


2010. ápr. 12. 21:47
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
nem csak helyes pofim van :P
2010. ápr. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

gyerekek,az elet legcsodallatosabb dolga az hogy csajozzal,annyira egyszeru hogy azt a legtobb fiu nem is sejti,csak egy par lany visszautasitotta,es azota szenvednek,en is ugy voltam az elejen,de ha nem lepsz tull ezen a dolgon,akkor sosem lessz egy olyan baratnod mint amilyet szeretnel,en leghamarabb amikor lannyal beszeltem,nem is mertem a szemebe nezni,meg remegtem,a hangom is,es gyorsan beszeltem,es keveset,le kell gyozni ezeket,nem mondom hogy nagy csajozos fazon vagyok,de nem felek egy not megszollitani.aki csak reszegen tud csajozni,szerintem az nem erdemel meg egy not sem.


clyde

2010. ápr. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
21:58 még mindig első vagyok... lehet h nem csak helyes pofid van de hozzám fiatalka vagy :) 21 éves vagyok
2010. ápr. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

21:58 vagyok

nem is akarok tőled úgy semmit:D

csak korombeliektől (:

2010. ápr. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
nem is azért írtam ;) de ha van 1 görög félisten, korban hozzámillő ismerősöd aki csak engem akar akkor szólj... :D csak hülyéskedek :)
2010. ápr. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

ez a duma:D

amúgymeg mondtam h fiatal vagyok még azért nem az én világom

hát korombeliek kb mindenki bulizik

és mesélik haverok h mennyi csajt kúrnak meg..

mondom jó köszi én inkább várok egy normális lányra (:

2010. ápr. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
nem érzem (még?) h erre nekem szügségem lenne (:
2010. ápr. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
megnézném én azt a sok csajt akit megd*gtak... ritka kivétel vagy 15 éves barátom és sztem fele nem igaz annak amit a haverjaid mesélnek. örülök h vannak még normális tinik :) a görög félistenes asszonyság voltam :)
2010. ápr. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

amúgy kinézem belőle tényleg megdugta őket mondjuk nem izgat,egészségére (:

igen ilyen nagyon rendes srác vagyok lányok szempontjából(ezt nagyon sok csaj mondta már)h ritka az ilyen normális fiú mint én..

azt gondolom h ha túl rendes vagyok akkor soha az életbe nem jövök össze 1 csajjal sem...olyan érzésem van h a korombeli lányoknak a nagyarcú taplók jönnek be..

2010. ápr. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Kár, hogy magyar vagyok. A többi illik rám :D
2010. ápr. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!