Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hagyjam ezt a fiút, elvesztett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam ezt a fiút, elvesztettem? 21/N

Figyelt kérdés

Flörtötem egy fiúval (26). Boldog voltam, mert vevő volt rá, izgi volt, mert az esetem volt minden téren. Sajnos azonban nem én voltam az egyetlen, aki "fűzte". De tekintve hogy nem jártunk, nem kérhettem számon a "nőügyeit". De azért bíztam benne, hogy kialakul és összejövünk majd, mivel jót beszélgettünk mindig, húztuk egymást sokszor, stb.

Aztán fokozatosan elkezdett visszavenni az incselkedésből. Gondoltam, biztos alakult valami a másik csajjal, akiről tudom, hogy tette neki a szépet. De nem. Egyik barátjától, közös ismerősünktől megtudtam, netes társkereső oldalon rá írt egy lányra, és egy hét irkálás után találkoztak. Elvileg "lelki társa", amilyet már sok éve keresett. Láttam a lány profilját, külsőre sem reménytelen... Akkor most hagyjam és Ennyi volt?!


2016. jún. 16. 23:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom babám, ennyi volt.
2016. jún. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd.
2016. jún. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd. Ő nem úgy tekintett rád, ahogy te rá.
2016. jún. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem egyeztek az elképzeléseitek. Nem véletlen ez a visszalépés a részéről. Nyugodtan hagyhatod. Velem is volt ilyen, most itt nem írom le de ha érdekel akkor privátban elmesélem. (26F)
2016. jún. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Noren1989 ***** válasza:

Te fűzted?


O.O Kicsi drága aranyom...ha érzett volna bármi komolyabbat, akkor egyszerűen, kapaszkodj meg: nem társkeresőzött volna. (Én legalábbis úgy csinálom, sőt, megmondom a társkeresős csajoknak, h valakivel alakulgat komolyabban).


Hagyd rá, lépj tovább.


26/F

2016. jún. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!