Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Megcsókolnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Megcsókolnátok olyan lányt akivel csak barátok vagytok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ha igen miért? Tegnapelőtt a barátaimmal elmentünk kicsit beszélgetni, inni (nem ittunk sokat, nem voltunk részegek, csak elbeszélgettünk 2-3 korsó sör mellett) és az egyik barátom megcsókolt, visszacsókoltam, megbeszéltük. Aztmondta csak barátként néz rám. Akkor miért csinálta? Ez aztjelenti hogy nem is lenne nála semmi esélyem? (pedig nembánnám ha lenne)

26/N


2016. jún. 15. 21:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Olyat se nagyon akivel több van...
2016. jún. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ezt nemigazán értem
2016. jún. 15. 21:58
 3/11 anonim ***** válasza:

#2


Nem szeretek csókolózni, csak indokolt esetben teszem, szex közben meg ha elvárja a barátnőm.

2016. jún. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én képes lennék rá, no problem, csak nem értem, hogy milyen helyzetben fordulhat elő.

Ha mondjuk részegek vagyunk, fogadásból, játékból, akkor igen.

2016. jún. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
és pasi szemmel Te pl hogy látod, miért csókolt meg? nagyonmaximum kicsit spicces ha lehetett és semmi játék vagy fogadás nem volt.
2016. jún. 15. 22:09
 6/11 anonim ***** válasza:

Nézd, nem ismerem a szitut. Így látatlanban azt mondom, hogy próbálta a piára fogni, de ki akarta használni a helyzetet, mert kellesz neki.

Talán még maga előtt se vallaná be.


Amúgy vannak olyan extrovertált emberek, akiknek ez csak poén.

Pl mikor még fősulira jártam, elvitt egy haverom az unokatesójának(ugyancsak srác) valami társaságába.

Ott táncoltak a tömegben és az egyik csaj hirtelen mutatta, hogy most rá figyeljenek és megkérdezte, hogy ze tetszik-e nekünk és lekapta a barátnőjét. A haverom unokatesója erre amolyan adekvát riposztként ráfordult a mellette álló fiú haverjára és lekapta...

Nem gondolom, hogy bárki is érzett volna bármit az iránt, akitől nyálmintát vett, de tőlem távol áll az ilyesmi buzulás.


Viszont ha játékról volt szó és nem undorodtam a lánytól, simán benne voltam.

2016. jún. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

2 esetben csókolok:

- Szánalomból

- Kötelességből


26F

2016. jún. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem, ha ilyet tennék, az azért lenne, mert többet érzek, mint barátság.
2016. júl. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem kíváncsiságból csókolt meg, persze innen is két út vezet. Látni akarta, hogy milyen/érezni fog-e valamit, vagy a te reakciódat akarta látni.
2016. júl. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
a fiúk közül csak a b#zik tekintenek barátként a lányokra.
2016. júl. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!