Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak baratok vagy tobb is lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak baratok vagy tobb is lehet?

Figyelt kérdés

Van egy fiu baratom akit mar tobb eve ismerek. Juniusban szakitott a baratnojevel es azota sokkal tobb idot toltunk egyutt haverokkal es azt vettem eszre, hogy egyre tobb idot toltunk kettesben is.

Tobbszor voltam mar nala, pentek este meg egy etterembe is meghivott, o fizetett. Utana beultunk egy barba es zarasig dumaltunk ketten.

Szombaton megint talalkoztunk, nala kezdtuk, aztan mentunk koncertre es klubba.

Flortol velem, megerint meg az osszes olyan dolgot csinalja amirol az interneten olvasok, hogy jele lehet annak, hogy kedvel.

De honnan lehet tudni, hogy ha tenyleg csak baratkent kedvel?

Egy fiu baratommal se mentem etterembe eddig meg, foleg nem ugy, hogy o fizetett. Raadasul talalkozhattunk volna haverokkal tegnap, de inkabb kettesbent valasztotta.

Viszont azt is olvastam, hogy ha egy pasi akar egy not, akkor azert osszeszedi magat es kimondja, hogy mi van.

Honnan lehet tudni, hogy most mi a helyzet?


2015. dec. 6. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem komolyan gondolja, csak egy kicsit máshogy közelít.

Egyébként mintha az én történetem lenne, mi összejöttünk, sok sikert!

2015. dec. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem minimum, hogy megdugna. Hogy kapcsolatot akar-e azt nem tudom. Barátság extrákkal simán lehet. Kérdezd meg, hogy mi erről a véleménye.
2015. dec. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előbb utóbb ki fog derülni, hogy mi a szándéka. Nekem ezek alapján úgy tűnik, hogy bejössz neki, szóval hajrá. Adj neki jeleket, hogy szeretnéd-e vagy sem. Lehet, hogy tanácstalan és nem mer lépni, mert fél, hogy elrontja a barátságotokat.
2015. dec. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kettes, koszi, de a baratsag extrakkal nem nekem valo. Vagy csak baratok, vagy rendes kapcsolat.

Arra is gondoltam mar, hogy lehet, hogy csak egyedul erzi magat es en vagyok az egyetlen a baratok kozul aki szingli?

De mondjuk konnyeden talalna csajt maganak.

Csakk azert kerdezem itt, mert mar nem tudom, hogy mit gondoljak. Remenykedjek, vagy sem.

Batoritsam vagy sem, mert a baratsagunkat nem akarom elrontani.

2015. dec. 6. 16:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Bátorítsd szerintem. Hátha belédszeret.
2015. dec. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha szerinted könnyedén találna csajt magának, akkor valószínűleg azért foglalkozik veled, mert valamiért különleges vagy a számára. Nekem ez elég egyértelműnek tűnik. :)
2015. dec. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ahhh remelem igazatok van. Koszonom a valaszokat.
2015. dec. 6. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!