Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, mit gondoltok az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit gondoltok az ilyen nőkről? Szeretnétek ilyen barátnőt?

Figyelt kérdés

A Nő külsőre: magas, hosszú szép hajó, gyönyörű arcú és szemű, nagyon ápolt, feszes vékony kidolgozott formás teste van (formás láb, popsi, nem túl nagy de formás mell), nagyon jó stílus (nőies, néha sportos, elegáns, de NEM tucat).


Belsőre: okos, intelligens, kedves, hűséges, gondoskodó, bújós, néha romantikus, néha vadulós. Kaland vágyó (itt élményekre gondolok, nem szexuális kalandokra..), isteni vele a szex (ami néha romantikus néha vad), több nyelven beszél, sokat sportol, jogi és pénzügyi diplomára hajt, céltudatos, lehet vele élvezni az életet, nagyon jól tud főzni és sütni.Bármiről el lehet vele beszélgetni.



2016. jún. 7. 15:21
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

a leírásból nekem eléggé úgy tűnik, mintha az adott csaj kicsit túl sokat gondolna magáról.


Szerintem egy párkapcsolatban elsősorban nem a külső és belső tulajdonságok számítanak hanem az, hogy mit tudsz adni a másiknak, és mit vársz el tőle. Ha ez egyezik, akkor megy a dolog, ha nem, akkor lehetsz istennő is, akkor sem maradtok együtt.

2016. jún. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Úgy összességébe az ideálom lenne, kivéve hogy jogra és pénzügyre hajt.. :)
2016. jún. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 PearlDiver ***** válasza:
100%
Milyen az a NEM tucat stílus? :)
2016. jún. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
66%
Egy fotó sokat segítene a válaszadásban!
2016. jún. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
84%
Csak azt felejtetted ki a felsorolásból, hogy annyira a béka segge alatt van az önbizalma, hogy ezen az oldalon keresi az önigazolást. Idegenektől kicsikart olcsó bókokkal akarja megtámogatni az egóját. Szóval nekem innentől bukik a mutatvány.
2016. jún. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Bármiről lehet vele beszélgetni?!


Na várjál csak amíg a dinókról meg a magyar nyelv kialakulásáról kezdek értekezni!

2018. máj. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
85%
Miért emelted ki ezt a kérdést 2 év után?
2018. jún. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a hosszú, szép hajókat.
2018. jún. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Hol a csapda?
2018. jún. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Távol van ez a jó nőtől, nem kéne.
2018. jún. 14. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!