Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet hogy azért nem volt még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy azért nem volt még barátnőm, mert nem próbálkoztam senkinél?

Figyelt kérdés

ugyanis betegesen félek az elutasítástól.

van itt még olyan fiú /vagy lány akinek a barátja/, aki szintén ennyire félt a kosártól és később lett valakije? hogyan csinálta?


gondolhatjátok, hogy nem sajnáltatni akarom magam, de ez nem oldható meg azzal, hogy "ugyanmár, légy bátrabb menj oda hozzájuk, az elutasítás nem a világ vége", ha ez működött volna nálam, nem írtam volna ki ezt a kérdést:)


röviden arra vagyok kíváncsi: mik azok a biztos jelek, amik azt jelzik, hogy bejövök a lánynak és akár oda is mehetek hozzá? (a mosolygáson kívül)

komoly válaszokat kérek! köszi

21/F


2010. ápr. 11. 20:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
22:15 tudod azért mert én is tömegközlekedek és láttam olyan példát h a csaj szépen kedvesen rámosolygott, szerencsétlen srác odament az meg jól kiröhögte a bnőivel együtt... hozzáteszem 18-19 évesek voltak mert a szalagavatós szalag az ott figyelt a kabáton... nos az önbizalom építése nem a mi dolgunk. ezen neki kell gondolkodnia és dolgoznia. ne várja már el h a csajok menjenek oda hozzá mindig csak azért mert ő nyuszi... mint már írtam a csajoknak pasi kell...
2010. ápr. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
xD bocsee deez kicsit vicces:P Ha teccik 1 csaj odamész hozzá és kész.. uggyyaaan mit veszithecc rajta?? max ö veszit :D ha mosolyognak akk én alap odaszoktam menni .s 70%ba beis jön elbeszélgetünk meg minden.. ésa végén rájövök h milyen a csaj xD legtöbb esetben.. deh :P sztemcsak énvokilyen szerencsétlen h ilyeneket fogok ki:P rem te jobbanjáársz.. am ha nemvagy elég báátor.. ottvana myvip.. bejelölöd.. elkéred az msn-jét üzibe és bemutatkozol meg ilyenek hogy "láttalak a x y helyen " "sokat járok oda és mindig látlak" "nagyon jol nézel ki" meg ilyenek meg h szimpinek tartod és nemtom igy elmondani naah xD nah majd mond mikkel probálkoztál:P 18/f
2010. ápr. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A nők határozott férfiakat szeretik. Muszály változtatnod magadon. sok szerencsét!
2010. ápr. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!