Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20 éves fiú vagyok, eddig még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves fiú vagyok, eddig még nem volt barátnőm. Az évek során sok lánnyal próbálkoztam, azonban sajnos egyikből sem lett kapcsolat, de mindig egyre tovább jutottam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ahogy járkálok az utcán azt veszem észre, hogy nálam sokkal gázabb embereknek van barátnője, és nem tudok rájönni hogy nekem miért nem tud összejönni a dolog.Átlagos kinézetű ember vagyok, általában udvarias és vicces. Szerintetek bennem lehet a hiba? Min kéne változtatni?
2008. júl. 5. 22:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Több önbizalom kellene, minden jól alkul majd!!
2008. júl. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy nincs elég önbizalmad vagy nem vagy elég határozott,de az is lehet,hogy rossz helyen keresgéltél eddig és olyan lányokkal ismerkedtél,akik másmilyen pasit kerestek...
2008. júl. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Talán sokkal jobb csajoknál próbálkozol, és nekik nem jönnek be az átlagos pasik. Esetleg rosszul próbálkozol, vagy túl nyomulósan, vagy nem tudom..
2008. júl. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
milyen tanácsot tudtok adni ?
2008. júl. 5. 23:11
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi a közhelyért: De lehet, hogy még nem találtad meg az igazit? Légy határozott és mosolyogj sokat! Légy nyitott a világra! Ez a csajok legtöbbjének tetszik és egyben nagyon jó tulajdonság. Kérdezd ki-a tudtuk nélkül-ismerőseidet, hogy szerintük neked mi a jó tulajdonságod. Okos vagy? Jó a humorod? Ha megvan dolgozz rajta és emeld ki magadból. Így kialakíthatsz egy képet magadról és majd rájössz miyen típusba is tartozol. De ne vidd túlzásba, mert az visszafelé is elsülhet! Beszélgess és mosolyogj! Így biztos nyerő leszel. Hajrá!
2008. júl. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%
Kérem a számod! :) Komolyabbra véve. Egyet értek az előttem szólóval. Ne görcsölj rá, ne keresd az igazit, mert így nem fog össze jönni. Csak légy nyitott, barátkozó, és add önmagad. Egyszer sikerülni fog. Sok sikert. :)
2008. júl. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Csak eléggé frusztrál a dolog, hogy eddig nem jött össze semmi ilyesmi.

2008. júl. 5. 23:25
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Én 17 vagyok és nekem se semmi bár én lány vagyok. (az előző h.sz.) Sebaj csak optimistán. :)
2008. júl. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
OK :)
2008. júl. 5. 23:33
 10/20 anonim ***** válasza:

Tanács? Legyél nyitott, és ne foglalkozz azzal, hogy "másoknak" mijük, kijük van :)

Írod, hogy haladó irányt mutatnak a választásaid, hidd el, egyszercsak megtalálod te is, akit keresel!

Az elvárásaidat is felülvizsgálhatod, hátha most már mást tartasz fontosnak egy barátnőben.

Ismerkedj, élj :)

2008. júl. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!