Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20 éves fiú vagyok, eddig még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves fiú vagyok, eddig még nem volt barátnőm. Az évek során sok lánnyal próbálkoztam, azonban sajnos egyikből sem lett kapcsolat, de mindig egyre tovább jutottam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ahogy járkálok az utcán azt veszem észre, hogy nálam sokkal gázabb embereknek van barátnője, és nem tudok rájönni hogy nekem miért nem tud összejönni a dolog.Átlagos kinézetű ember vagyok, általában udvarias és vicces. Szerintetek bennem lehet a hiba? Min kéne változtatni?
2008. júl. 5. 22:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Önbizalom. Tudom, hogy könnyű mondani, mint megszerezni, de akkor is. Van benned elég kitartás, mert ha igen, akkor hajrá, de a dizsis ismerkedést kerüld, azokból általában nem lesz semmi!
2008. júl. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat. Próbálok nyitott szemmel járni, hátha összejön valami :)


Nem tudom, hogy mi az általános tapasztalat, de a lányoknak tényleg a felnyalt hajú nagypofájú bunkó hülyék jönnek be ? Több normális lánynál is tapasztaltam ezt.

2008. júl. 6. 12:57
 13/20 anonim ***** válasza:
A 4. hozzászóló vagyok. Magamat normális csajnak tartom és egyáltalán nem kedvelem a "felnyalt hajú bunkókat" ahogy te fogalmazol. Inkább jól felképelném őket és helyreraknám a sötét agyukat. De ez csak személyes vélemény. Szerintem a kedvesség, a nyitottság és az intelligencia sokkal fontosabb. Kedvelem, ha valaki intellektuális, több mindenről lehet vele beszélgetni, mert egy olyan személy aki csak arról tud áradozni, hogy hány csaja van és mióta kondizik szerintem visszataszító.
2008. júl. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
egyetértek az utolsó hozzászólóval... manapság a pasik nagy többsége kívülről és belülről is tök gáz.. borzalmasak.. 17 vagyok és lány, és nekem se jött még össze semmi, de ha ilyen a választék akkor inkább nem kérek belőle...
2008. júl. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:

jezusom ember, ha csak akarsz magadnak egy nöt,akkor ugysem lesz, ha meg megszeretsz valakit, ugy igazan, mert erzed, hogy hozzad illo, az mar valami. az olyan lanyok, akik a felnyalt haju bunkokat szeretik, azok szeressek. gondolom te nem egy olyan hulye picsat akarnal magadnak, akinek meg izlese sincs.

(:

2008. szept. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Milyen nőt szeretnél?
2009. okt. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Igen, milyen nőt szeretnél? Kinézetre és belsőségekre?
2009. okt. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Látom nem csak én szeretnék segíteni. :)
2009. okt. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Kell neked egyáltalán nő?
2009. okt. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna a kérdést...


Szerintem, te potenciálisan mindenkiben a barátnőt keresed, és az gondolom nem fordult meg a fejedben, hogy lány barátaid is lehetnének, nem csak barátnőid, mert lehet, hogy pont ők fognak bemutatni téged annak, akit egész életedben kerestél, vagy egyszerűen csak járj el szórakozni, ismerkedj, lehet, hogy egy sokadik ismerkedésben a csajszi totál esélytelennek látja magát nálad, holott éppen forditva van a helyzet, és összejön (:


De kipróbálhatod a myvip randit is, néha nekem is betalál 1-2 címzett üzi, ha legalább egy msn cím csere erejéig is, de az is valami!


20/F

2009. okt. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!