Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet hogy azért nem volt még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy azért nem volt még barátnőm, mert nem próbálkoztam senkinél?

Figyelt kérdés

ugyanis betegesen félek az elutasítástól.

van itt még olyan fiú /vagy lány akinek a barátja/, aki szintén ennyire félt a kosártól és később lett valakije? hogyan csinálta?


gondolhatjátok, hogy nem sajnáltatni akarom magam, de ez nem oldható meg azzal, hogy "ugyanmár, légy bátrabb menj oda hozzájuk, az elutasítás nem a világ vége", ha ez működött volna nálam, nem írtam volna ki ezt a kérdést:)


röviden arra vagyok kíváncsi: mik azok a biztos jelek, amik azt jelzik, hogy bejövök a lánynak és akár oda is mehetek hozzá? (a mosolygáson kívül)

komoly válaszokat kérek! köszi

21/F


2010. ápr. 11. 20:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát az alapkérdéseden kacagtam 1 jót de ezért ne haragudj csak vicces... :$ jó ötlet lenne ha megpróbálnál kezdeményezni te is. biztos jel ha mosolyog rád, többször rád néz, esetleg elpirul, játszik a hajával, és figyeld a testbeszédét. mondjuk én személy szerint nem szeretem a nyuszikat akik nem mernek odajönni hozzám. lehet maradi gondolkodás de úgy gondolom h a pasi dolga odamenni 1 lányhoz
2010. ápr. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
na jó (nemszoktam komoly választ adni) ha nemmész oda és nembeszélsz vele nemtudod meg szóval ha sok időt tölt veled és látod h jólérzi magát a TÁRSASÁGODBAN akkor thc
2010. ápr. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
csak mert egész helyes csajok szoktak rám nézni a bkv-n, meg néha mosolyognak is, de ezt azért nem vehetem biztos jelnek, mert eddig még semelyik sem jött oda hozzám, hogy elindítsa a beszélgetést :P
2010. ápr. 11. 20:52
 4/13 anonim ***** válasza:
Ugyanez a helyzetem, 21 éves vagyok én is. Próbálkozásnak épp nem nevezném, de mutattam már lánynak akinek tetszettem, hogy ő is érdekel engem, de egy barátom gyorsabb volt, aki ugyan ilyen mint te vagy én. Ez a barátom egy fűszálat nem tett keresztbe a csajért, két éve járnak. Szóval hiszek abban, hogy egyszer megtalál valaki, vagy összejön egyszer valami.
2010. ápr. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
akkor türelmes egy srác vagy :D
2010. ápr. 11. 20:59
 6/13 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

csak mert egész helyes csajok szoktak rám nézni a bkv-n, meg néha mosolyognak is, de ezt azért nem vehetem biztos jelnek, mert eddig még semelyik sem jött oda hozzám, hogy elindítsa a beszélgetést :P


A komment megírásának időpontja: ma 20:52



hát tudod én se mennék oda hozzád... ezt várod mindig h a csaj menjen oda? lehet h nem azért mosolyognak rád mert tetszel nekik hanem azért mert nem jössz be nekik és ezen kuncognak h hogy nézel ki. ha meg se próbálod hanem csak itt sajnálgatod magad akkor ne várj sokat. a csajok a PASIkat szeretik nem a nyulakat...

2010. ápr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

látom jönnek a csípősebb válaszok is :)

akkor minek menjek oda, ha csak kuncognak rajtam?

2010. ápr. 11. 21:24
 8/13 anonim ***** válasza:
mert nem tudhatod h csak kuncogás vagy felszedős vigyorgás...
2010. ápr. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

""lehet h nem azért mosolyognak rád mert tetszel nekik hanem azért mert nem jössz be nekik és ezen kuncognak h hogy nézel ki.""


Hát ez a kijelentés nem nagyon állja meg a helyét illetve ezzel nem igazán segítesz a kedves kérdező baján, majd az lesz, hogy ezután még annyi önbizalma sem lesz mint előtte és ha rámosolyog kedvesen egy lány reflexből az jut majd eszébe, hogy csak kinevették, mert rondának tartják és az esély 0% lesz, hogy valaha is jól reagálja le egy lány közeledését vagy flörtre való felhívását.


Kedves kérdező ez baromság, ha egy lány rád mosolyog kedvesen az TETSZÉS jele( volt már pár barátnőm + kalandjaim) szóval tuti tetszés. Ha kinézeted miatt "kuncogna" azt észre vennéd, a mosoly nem egyenlő kuncogás. Nem is értem miért kell ilyen barom tévhitekkel elbizonytalanítani a kedves kérdezőt.

Szóval ha néz és mosolyog rád akkor tetszel.


Mellesleg hányszor felteszik ide a kérdést a lányok, hogy hogy adja a tudtára a fiúnak, hogy tetszik a válasz legtöbbször, hogy mosolyogjon + nézze. Ha ilyen baromságokat írogatnak mint hogy kiröhögés a kinézet miatt akkor nem kellene csodálkozni, hogy sok önbizalom hiányos srác( ami a csalódásoktól van) nem mer kezdeményezni és nyuszik.

2010. ápr. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kérem szépen NE LEGYÉL PUHAPÖTS! ÁLLJ KI A F*SZODÉRT EMBER! Keményen egy igazi férfi nem fél semmitől TE NEM CSAJ VAGY HOGY NEKED KELL VÁRNOD ARRA HOGY JÖJJÖN. HA AKRASZ VALAKI ÁLLJ A F*RKADRA ÉS TEGYÉL VALAMIT A DOLOGÉRT. NEM VÁRHATOD ÉS HÁRÍTHATOD MÁSRA! KATONÁSAN KEMÉNYEN!
2010. ápr. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!