Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin hova illik menni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin hova illik menni?

Figyelt kérdés
Nem a konkrét helyszínre gondolok, hanem hogy ha más városban lakunk, akkor a csaj városába illik szervezni a randit? Az nagyon ciki ha az én városomban lenne, és akkor vonatoznia kéne? Vagy az korrekt, ha egy harmadik városban lenne, de nem messze? (mert ott jobb randi helyszín van)
2016. jún. 2. 00:04
 1/6 cukilányka 0.0 ***** válasza:

Ruccanjatok le a tengerpartra! :)


20/L

2016. jún. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes választ ;)
2016. jún. 2. 01:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem legyen a lány városa.

Így biztonságban érezheti magát.

A köztes azért nem jó, mert egyikőtök sem ismeri, de ha igen, akkor azt mondanám.

2016. jún. 2. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyit sem tudsz, akkor te inkább NE RANDIZZ!
2016. jún. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

udvariasabb, ha te mész hozzá. főleg első randira. de ha nagyon erős érv szól egy másik város jobb helyszíne mellett, akkor esetleg azt is meg lehet beszélni.

szerintem mindenképpen ajánld fel, hogy te mész hozzá, csak lehetőségként vesd fel a másik várost, hogy az olyan szép lenne, de csak ha neki nem gond (de inkább csak többedik randira érdemes ezt)

2016. jún. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Lany varosaban. :)
2016. jún. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!