Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randin illik elmondani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randin illik elmondani a biszex beállítottságot?

Figyelt kérdés

2016. máj. 2. 23:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én várnék vele 2-3 alkalmat, amíg jobban megnyiltok egymásnak és ilyen "mellékes" dolgot a későbbiekben már nem lesz gáz közölni. Sőt, ha az illető vevő ilyesmire, akkor ez nem is okoz gondot.
2016. máj. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem minden, az "átlagtól eltérő" dolgot a lehető leghamarabb (akár még a randi előtt) illik közölni, még mielőtt a másik beleélné magát bármibe, és a kialakuló érzelmektől elvakultan rábólintana olyasmire is, ami egyébként vállalhatatlan.

Abból kell kiindulni, hogy az emberek túlnyomó része heteroszexuális, monogám, hagyományos párkapcsolatban gondolkodik, idővel gyermeket szeretne majd, nincsenek extrém fétisei, stb., és ugyanezt feltételezi a potenciális társáról is. Ha téves a feltételezés, akkor illik közölni!


Gondolj bele: te mit szólnál hozzá, ha az, akivel randizgatsz, a 4-5. randin, amikor már beleéled magad, hogy találtál valakit, közölne veled olyasmit, ami a TE értékrendedbe nem fér bele....

2016. máj. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Második jól mondja.
2016. máj. 3. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
23%
Csak a gyikes tapasztalataim ra hagyatkozva, ha ferfi vagy a nők ezt nem fogjak jo szemmel nézni, nőként kb egy vallvonogatas lesz a pasi részéről.
2016. máj. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Azért tegyünk már különbséget a nemek között, ha már az előzőek közül nem mind tették meg.


Ha nő vagy: Igen. Ez elképesztően nagy pozitívum a legeslegtöbb férfi szemében. És általában elkezdenek hármas szexet vizionálni veled és egy másik nővel a távoli jövőben.


Ha férfi vagy: Nem. Ott alapból jobb ha senki, se a család, se a barátok, se a nő nem tudja ezt rólad. Egyrészt rengeteg olyan nő nem tud férfiként tekinteni arra a férfira, akinek már volt fa-.sz a szájában vagy a seggében. Másrészt sok nőt ez egyszerűen csak taszít.

2016. máj. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én lányként örülnék neki. Nekem exem kb egy év után merte elmondani, pedig jóval előbb rájöttem. De én perverz vagyok. Egy átlagos lány lehet kiakad.
2016. máj. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
28%

#5:

El nem hinnéd hány nőt izgatnak a biszex pasik ;-) :-D Mondom ezt biszex pasiként, saját tapasztalatból :-P Mondjuk nekem könnyű dolgom volt, mert a barátnőm is biszex, így az elején megbeszéltük már és örültünk mindketten :-D


#2:

Az emberek túlnyomó részének vannak különleges vágyai, fétisei ;-) ... Csak az emberek túlnyomó része álszent :-P

2016. máj. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

7:

Világos, de arányaiban mégis más. Úgy értettem, hogy mondjuk a férfiak 90%-át nem zavarja ha a nő biszex.

De mondjuk a nők 50%-át meg zavarja ha a férfi az. (Most a pontos számról lehetne vitatkozni, hogy 40, 50, 60, stb, de remélem érthető mit akartam mondani)

2016. máj. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

# 7: Nem azt mondtam, hogy nincsenek különleges vágyai, határozottan extrém fétiseket írtam.


# 8: A férfiakat addig nem zavarja, hogy a nő biszex, amíg arról ábrándoznak, hogy majd akkor egyszerre szexelhetnek két nővel. A valóság azonban nem feltétlenül ez. Egy ismerősömnek volt biszex barátnője, és ez nála azt jelentette, hogy időnként beleszeretett egy nőbe, olyankor CSAK vele akart lenni, otthagyta hetekre a párját, aztán mikor vágyott a férfival való szexre, akkor visszament.


# 6: Tessék, itt a bizonyíték, hogy van olyan, aki még örül is neki. Akkor pedig miért kellene olyanra "kényszeríteni" a saját beállítódásunkat, akinek alapból nem jönne be, csak rábólint, de valójában nem tud vele azonosulni. Ezért is érdemes már a lehető legkorábban tisztázni, mert így van rá esély, hogy olyan társat talál valaki, akivel teljesen megegyeznek a preferenciáik.

2016. máj. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azért nőként azt hozzátenném, hogy #5-nek ugyan igaza van, de ha egy férfi nem mondaná el a nőnek, akivel randizik, az görény dolog. Függetlenül attól hogy mit szól hozzá, tudnia kell. Mindenkinek joga van tudni, kit enged be az életébe (különösen akkor, ha nem örülne).
2016. máj. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!