Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, kezdenétek olyan lányokk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, kezdenétek olyan lányokkal, akikre az alábbi paraméterekből 1 vagy több illik? N/20

Figyelt kérdés

- 180 magas, vagy az fölötti (de hosszú lábú, vékony)

- A-s mellű (de feneke viszont formás)

- Öltözködése hétköznapi, de nem ezt a nagyon csajos vonalat viszi, szóval semmi magassarkú, semmi ékszer, stb.

- Hosszú haját sokszor kiengedi de olyankor legtöbbször nincs beszárítva. Természetes textúrájú, ami közel sem olyan szép, mint mikor nagy ritkán simára szárítja. Ha nincs kiengedve, akkor elfogja lófarokba, vagy befonja.

- Viselkedésének negatívumai közé tartozik, hogy néha tapintatlan, túlzottan szertelen, vagy épp túlzottan nyílt mindenki felé.


2016. febr. 13. 03:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Talán. Ezt nem tudom eldönteni pár sor alapján mert nem láttam és nem ismerem a lányt. Ha tetszik és szimpatikus akkor igen, ha nem akkor nem.
2016. febr. 13. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem. Már az első pontnál botlik az egész. Két centivel magasabb nálam. Nekem ugyan nem lenne probléma, előbb csinálnál belőle te kalamajkát, hogy alacsonyabb vagyok nálad, és nem tudsz "felnézni" a hapsidra, úgyhogy előzzük meg szépen a bajt. Sokkal jobban kedvelem az alacsonyabb, 160 centi körüli vékonyabb csajokat, akiket összevissza lehet dobálni, rakosgatni például az ágyban. De biztos vannak olyanok (nem is kevesen), akiknek így is jó lennél.
2016. febr. 13. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Túl magas nekem. Ha 190 lennék akkor ok.

A többi elviselhető.

2016. febr. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem is csak a magassága lenne baj, de ha magasabb lennék, akkor az se zavarna.
2016. febr. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mellékes dolgok.Ha megtetszel ágyba viszlek, ennyi.
2016. febr. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 RRR ***** válasza:

ha megtetszik ,akkor semmi se jelent problémát

tehát igen

2016. febr. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha élőben találkoznánk akár még szimpatikus is lehetsz.

23/F

2016. febr. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

- A magasság ideális.

- A kis mell nem annyira jön be, de ezen aztán nem fog múlni semmi. A feneket lehet formálni guggolással, szóval az kb mindegy milyen a kezdetekben. Persze ha jó, az jó :D

- A hosszú hajat szeretem, a textúra nekem hótmindegy :D

- A túlzott nyitottság nem jön be, mert introvertált vagyok, és hát az pont inkább a zárkózott típus. Ha a szertelenség kínos helyzeteket szül, az sem.


Összességében okés eddig :D


24/F

2016. febr. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A magassarkú és a túlzottan nyílt mindenki felé miatt kiesik.
2016. febr. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen

26F

2016. febr. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!