Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » , , Illik" ezt tudatnom vele?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

, , Illik" ezt tudatnom vele? 18/L

Figyelt kérdés
Ha elkezdek ismerkedni valakivel, idézőjelesen köteles vagyok tudatni vele,hogy a nőket is szeretem? Hisz ha komolyan érdekel valaki,miért is kötném az orrára? Onnantól kezdve csak ő érdekel,már nem számít más pasi,nő(amennyiben komolyak a szándékaim nyilván). Még magamnak is alig merem bevallani,nem hogy másnak... Nem is tudja rólam senki,titkolom. Elijeszteni sem akarnám vele aki iránt érdeklődök. :\
2016. márc. 8. 16:57
1 2
 1/13 anonim válasza:
21%
Hát illene :D te bisex pics@
2016. márc. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha már egyszer komoly kapcsolatot akarsz valakivel, akkor igen, mindenképp tudatnod kéne vele szerintem.
2016. márc. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 VirágésBence ***** válasza:
75%
Első randin szerintem ha nem jön a témából akkor nem feltétlenül kell közölni, de másodikon azért már nagyon is illik, maximum 5ig húzhatod, ha nagyon nem jön a témából.
2016. márc. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha volt konkrét kapcsolatod más nővel, azt illene tudatnod vele. Aztán majd eldönti, hogy zavarja-e. Ha minden rendben köztetek, nem fogja azt hinni minden nőről, akivel beszélgetsz, hogy bedöntenéd valahova. Különben meg még izgin is elsülhet, ha akarod.
2016. márc. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen igen, illene.
2016. márc. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A személyiséged része, amin szégyellnivaló nincs, szóval illik. Hogy mikor? Amikor úgy érzed, hogy kialakulóban van köztetek a bizalom.
2016. márc. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
juj, juj én a helydben nem mondanám el. Ez kb. automatikus threesome lesz. 2 csaj 1 csávó felállásban.
2016. márc. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Elvileg nem kellene titkolni, hogy a sajat nemedhez is vonzodsz (nem szegyen, nem bun, ilyen vagy es kesz).

A csaladodnak sem arultad el? Azert a helyedben ovatosan 'tapogatoznek' naluk.

Tarskeresesnel meg illene ezzel nyitnod, hogy nem fekszel le fuvel - faval, de nem csak a pasikhoz vonzodsz.

2016. márc. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Engem ez egyáltalán nem zavarna :)
2016. márc. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

ez a te magánügyed, elmondod neki, amikor olyan szintre jut a kapcsolatotok, és már megbízol annyira benne.


másrészről kicsit puhatolózhatsz ebben az irányban, mert gondolom nem szívesen lennél együtt valakivel, aki hevesen elutasítja a homo-biszexualítást.

2016. márc. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!