Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Emberek! :-D most erre mi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emberek! :-D most erre mi az istent irjak vissza? :-D

Figyelt kérdés

röviden: egy srác beledobott egy kis levélkét a táskámba az utcán nevével, meg h keressem meg iwiwn. megkerestem és irtam neki h ez milyen dolog volt már. persze mosolygos fejjel. erre visszairt h ne huzzam fel magam csak naygon tetszem neki és ismerkedni szeretne. most erre mit válaszoljak?.. nem akarok azért tul fagyos lenni, de azért, nem vagyok én az a "bárkivel" tipus sem. igazábol nagyon tetszik ez a kis trükk :-)


nos? vélemények?


2010. ápr. 10. 23:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
JAJA menj a boltba aha ja igaza van jaja mennyél boltba
2010. ápr. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Vegyél egy gázspray-t és menny el a csávóhoz. Aztán jól fújd vele képen. Azután meg sajnáld meg és ugorj ki a busz elé, vagy vonat elé. :D XD LPL
2010. ápr. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
hát ti elvetemültek vaygtok xD.... de épp ezaz h milyen választ irjak? :-) tudom h szépet kéne de... azért ne csillanjon fel a szeme...:-D
2010. ápr. 10. 23:51
 14/20 anonim ***** válasza:
Komenikálj vele, úgy mint amikor egy olyan emberrel beszélsz, akit nem ismersz...
2010. ápr. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Egyszerűen legyél önmagad, írd meg a véleményed. Ha ennyire bátor volt nem fog beparázni ha nem vagy túl kreatív.
2010. ápr. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Add meg az msn címed a srácnak.
2010. ápr. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
a levél romantikusabb :-P (mégha virtuáis is :-/)
2010. ápr. 11. 00:56
 18/20 anonim ***** válasza:

mit írt pontosan? és hány éves vagy? (csak kíváncsiság)

Am tök ötletes a srác szerintem. adj neki egy esélyt.:)

2010. ápr. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
hmm, szerintem az msnt gondold meg mégegyszer, sokkal jobban átjön az ember stílusa, a szmájlik stb... ha mégsem, levelezz vele, de ne sokáig húzd a találkozást, nehogy csak netcimbora legyen belőle a végén
2010. ápr. 11. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én írtam a levelet :)
2010. ápr. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!